Elderbrook | 18 maja 2023 | Poznań

Elderbrook | 18 maja 2023 | Poznań

18 maja 2023, Czwartek

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Elderbrook zagra 18.05.2023 w Poznaniu! ⚡

Multiinstrumentalista, producent, wokalista i kompozytor – Elderbrook – wystąpi w maju w trzech polskich miastach. Artysta ma wrodzony talent do tworzenia emocjonalnej muzyki, która eksploruje wrażliwe oraz introspekcyjne tematy tożsamości, dobrostanu psychicznego, a ostatnio także rodzicielstwa.
📺 youtu.be/5FVhN8F8qxs
Ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie, nominacje do Grammy i Ivor Novello Awards, trasy koncertowe z Jungle, Rufüs Du Sol czy duetem Odesza oraz współpraca m.in. z CamelPhat, Diplo i Rudimental – wszystkie te sukcesy przyniosły Alexandrowi Kotz (znanemu jako Elderbrook) szanowaną reputację dynamicznego talentu, którego cechuje pewność siebie i swobodna eksploracja różnorodnych odmian muzyki.
Po debiutanckim albumie “Why Do We Shake In The Cold?” (2020), Elderbrook przygotowuje się do wydania drugiego albumu, w którym zagłębia się w życie zmieniające się pod wpływem ojcostwa. Jego spojrzenie koncentruje się na szerszym obrazie, doceniając małe chwile i głęboki związek z ukochanymi dziećmi. W rezultacie powstaje podnosząca na duchu i taneczna LP, pełna pozytywnego przekazu i magii Elderbrooka.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →