DYING WISH | KRAKÓW

3 lipca 2024, Środa

Klub Gwarek

Władysława S. Reymonta 17, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🌹Metalcore’owa grupa Dying Wish zagra 3 lipca headlinerski koncert w krakowskim klubie Gwarek!

Amerykanie z Dying Wish od kilku miesięcy utrzymują się na fali wznoszącej i wydaje się, że szybko z niej nie spadną. Wydany w zeszłym roku przez wytwórnię SharpTone “Symptoms of Survival” zbiera znakomite recenzje i nie ma w tym nic dziwnego – kwintet z wokalistką Emmą Boster na czele zrobił na nim naturalny krok do przodu, a gitary Sama Reynoldsa i Pedro Carillo, które są niczym połączenie metalcore’u ze stanu New England z brzmieniem goteborskiego, melodyjnego death metalu, żrą tu jeszcze bardziej niż na debiucie. Siłą ekipy z Portland są też koncerty, a tych w bieżącym roku ma zaplanowanych naprawdę sporo. Można by pomyśleć, że formacja praktycznie nie wychodzi z busa, bo odhaczyła już trasę po Australii (u boku The Acacia Strain), zdążyła zagrać kilkanaście gigów w Europie i UK (z August Burns Red, Terror, Nasty oraz na Impericon Festival), a w tym momencie zjeżdża Amerykę Północną z The Amity Affliction. Latem Dying Wish wrócą do Europy, a w naszym kraju będziecie mogli ich złapać na koncertach z While She Sleeps i Erra oraz właśnie na headlinerskim koncercie w Krakowie, więc jeśli nie widzieliście ich jeszcze w akcji, to obowiązkowo musicie nadrobić zaległości.

DYING WISH
📅3.07.2024
📍Kraków, Gwarek

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DYING WISH (USA / SharpTone Records) – metalcore
🌐 www.facebook.com/DyingWish503
🌐 www.instagram.com/dyingwishhc

DYING WISH | KRAKÓW | 3 lipca 2024, Środa, Klub Gwarek

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →