Dunstan Bruce (ex Chumbawamba): Am I Invisible Yet?

27 stycznia 2023, Piątek

Komuna Warszawa

Emilii Plater 31, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

TEATR KOMUNA WARSZAWA
Społeczna Instytucja Kultury

zaprasza na spektakl
AM I INVISIBLE YET reż. Sophie Robinson

Dunstan Bruce, były frontman zespołu Chumbawamba, przedstawia swój pierwszy spektakl – rollercoaster rozpaczy, gniewu, miłości i nadziei.
W osobistym, a jednocześnie kompletnie niepoważnym jednoosobowym show Dunstan zabiera publiczność w egzystencjalną podróż opowiedzianą językiem poezji, prozy, muzyki i projekcji wideo.
„Am I Invisible Yet?” nie jest ani uroczą pogawędką przy ognisku, ani rzewnym wspominaniem sukcesu piosenki „Tubthumping”.
To pełen energii wybuch złości, gniewu i rozpaczy. To krwisty stand-up, list miłosny do nadziei, człowieczeństwa i ludzkich serc. To wreszcie opowieść o wszystkich, którzy kiedyś myśleli, że mogą zmienić świat, i wciąż są zdeterminowani, by robić to nadal.

27 stycznia 2023, godzina 19:00
28 stycznia 2023, godzina 19:00
Teatr Komuna Warszawa
Emilii Plater 31 (400 metrów od Dworca Centralnego)
czas trwania: 60 min.
czynny bar 🥂

Z recenzji
📣 „Uroczy i rozbrajający performens zgłębia temat kryzysu wieku średniego, śmierci, chwil blasku i chwały oraz tych, w których stajemy się niewidzialni”.
 FringeReview, Highly Recommended Show
📣 „Wściekle zabawny, chwytający w twarz punkowy poeta, który jest zarazem refleksyjny i autoironiczny”. Sussex Playwrights
📣 „Zabawne i prowokujące do myślenia. Genialne!”. 
hSpark Radio
Performance, scenariusz: Dunstan Bruce
Reżyseria: Sophie Robinson

🎬 Pokazom spektaklu towarzyszyć będzie projekcja filmu dokumentalnego: “I Get Knocked Down” (26 stycznia 2023, godzina 19:00, wstęp wolny)
Szczegóły wydarzenia: bityl.pl/6VcHf
Dunstan Bruce, jeden z liderów legendarnej Chumbawamby, opowiada o historii zespołu, stworzonego w latach 80. XX wieku przez grupę nastolatków z Leeds, zafascynowanych anarchizmem. Od początku ich celem było połączenie radykalnego, lewicowego przesłania z formą, która pozwoli dotrzeć im do jak najszerszego grona słuchaczy. Realizacja postawionego sobie zadania przeszła ich najśmielsze oczekiwania – piosenkę „Tubhtumping” nucił na przełomie wieków cały świat, a członkowie zespołu stali się megagwiazdami. Skąd teraz czerpią energię do działania?

ℹ Projekt współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach zadania Scena Prezentacji KW.
ℹ 3 i 4 lutego 2023 gramy nasz radosny i energetyczny spektakl, który stał się legendą CEZARY IDZIE NA WOJNĘ z angielskimi napisami!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →