Dub it presents: Radikal Guru (Moonshine Recordings), powered by Ashwagundub Sound System.

Dub it presents: Radikal Guru (Moonshine Recordings), powered by Ashwagundub Sound System.

25 września 2021, Sobota

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Serwus !
Moony oraz Projekt Lab zapraszają Was na drugą edycję „Dub it”. Rok temu mieliśmy rozkosz gościć włoskiego ogiera i weterana sceny Pablo Raster’a, w tym roku sięgamy po krajowego zawodnika, gościa, którego w świecie dubu i dubstepu na całym globie przedstawiać nie trzeba – Radikal Guru !
Mateusz miał u nas wystąpić z promocją nowego albumu „Beyond the Borders” w styczniu, niestety z wiadomych powdów wydarzenie zostało anulowane.
Oprócz naszego head liner’a na głównej scenie usłyszycie i poczujecie radykalne wibracje za sprawą reprezentantki ekipy Dungeon Beats oraz DrumObsession – k.o. A także weterana lokalnej (i nie tylko) sceny, miłośnika czarnych płyt i half steppów – Collie Weed.
O rootsowy warn up zadba producent, dj oraz twórca Ashwagundub Sound System – Morc in Dub. A całość dopełni i sklei swoim live dub setem księżycowy warrior – Moony.
Wszystkie te dzwięki wydobywać się będą z potężnej ścianki Ashwagundub Sound System, która już nie raz sprawiała psikusy obsłudze barowej 🙂
Wspomniana scena barowa z kolei to podroż przez 4×4, a ten muzyczny karawan poprowadzi Przemissimo Campagnolo, Rh.ion, Qubey oraz najlepszy dj w line up’ie – TBA !
Tax: 35pln (niedługo konkurs na podwójną wejściówkę na tą ucztę)
Dub it !


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →