Drum&bass Night: Youphoria | 9. Urodziny Breaky Vibes

3 lutego 2024, Sobota

CEL

Dworcowa 4, Katowice

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Drum&bassowe urodziny Breaky Vibes to już coroczna tradycja. W 2024 roku ich celebracja będzie połączona z jubileuszem 10 lat na scenie drum&bass Detoxica. Po zeszłorocznym wydarzeniu w CEL-u, które przyciągnęło setki spragnionych dnb raverów, kolektyw wraca ponownie do katowickiego klubu.

Ich kolejnym gościem będzie drum&bass’owa headlinerka o pseudonimie Youphoria. Austriacka DJ-ka, szturmem podbijająca kluby i festiwale w całej Europie, wystąpi w Polsce po raz drugi, po świetnie przyjętym występie w sopockim Sfinks700 w maju 2023 roku. Na dwóch scenach wesprze ją skład Breaky Vibes wraz z lokalnymi gośćmi, którzy zapewnią fanom dnb pełne spektrum muzyczne.

Tunel (deep/dancefloor/neurofunk):

– Byku
– Contact
– Detoxic
– Esti
– N O I
– Onex
– Youphoria

Salon (deep/jungle/rollers)

– Bitels
– Dubhee
– Esba
– Kaj.o
– Unnamed

 

 

Drum&bass Night: Youphoria | 9. Urodziny Breaky Vibes | 3 lutego 2024, Sobota, CEL

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →