DRUGI PERON x DELICIOUS MUSIC #1: Michał Anioł

DRUGI PERON x DELICIOUS MUSIC #1: Michał Anioł

10 maja 2024, Piątek

Nocny Market

Towarowa 3, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

DRUGI PERON x DELICIOUS MUSIC #1: MICHAŁ ANIOŁ

DRUGI PERON szturmem wziął Warszawę poprzedniego lata, a w tym roku – już 10 maja – startuje z DRUGIM SEZONEM 👀 Po kilku niezwykle udanych super koncertach w 2023 roku, w tym sezonie spodziewać możecie się jeszcze, i jeszcze więcej zarówno soczystych, jak i dojrzałych dźwięków, w energetyzującym, pomarańczowym otoczeniu.

No właśnie…z okazji otwarcia sezonu, specjalnie dla Was w piątek 10 maja na DRUGIM PERONIE w ramach cyklu DELICIOUS MUSIC swój koncert promujący trasę ‘tonietentour’ i solową płytę ‘tonietenmichał’ zagra Michał Anioł.

MICHAŁ ANIOŁ – lawiruje między elektroniką, alt popem, jazzem i muzyką filmową. Debiutanckim albumem „U” zaprosił słuchaczy do swojego eklektycznego świata pełnego mocnych aranżacji i delikatnego wokalu. W 2023 wydał pod szyldem SBM Label album „tonietenmichał”, a także zagrał koncerty na wyprzedanej trasie Pokolenie Końca Świata braci Kacperczyk.

Ten wspaniały koncert jest inauguracją całego sezonu pysznie muzycznych wrażeń. To dopiero słodki początek! ❤️‍🔥

IT’S KIND OF DELICIOUS & WONDERFUL…MUSIC! 🎶
#delicious&wonderful🦒
DATA: 10.05
START: 20:00

Odwiedzajcie profile IG: michas.aniol & nasz oczywiście IG: drugi.peron po więcej ‚chrupiących’ smaczków!
Dla małego przypomnienia:
DRUGI PERON – wchodząc na teren NOCNEGO MARKETU wystarczy skierować kroki w prawo, by znaleźć się w jedynym w swoim rodzaju koktajl barze w outdoorze. To miejsce ma dwa światy: jeden pełen kolorów i neonowych luster, drugi z wymalowanymi graffiti czarno-białymi fotelami i kanapami. Razem tworzą eklektyczną przestrzeń, w której strumieniami leją się nietuzinkowe koktajle, weekendami na pomarańczowym fortepianie gra utalentowany młody pianista & cyklicznie pojawiają się arcyciekawe eventy foodowe i muzyczne.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →