Drag Night - Benefit VIII Trójmiejskiego Marszu Równości!

Drag Night – Benefit VIII Trójmiejskiego Marszu Równości!

11 marca 2023, Sobota

Bunkier

Olejarna 3, Gdańsk

Start: godz. 21:00

Podziel się:

No cześć, jesteście gotowi na niezapomniany wieczór, który pozwoli Wam wyjść poza granice fantazji? Świetnie się składa!
Przygotowując się do VIII Trójmiejskiego Marszu Równości, mamy niewypowiedzianą przyjemność zaprosić Was na kolejną imprezę benefitową! Kiedy rzeczywistość zbyt często bywa szara, nasi nieocenieni goście pomogą nam wnieść do niej moc koloru.
Będzie glam, będzie przepych i będzie ogniście!
Dlatego rezerwujcie termin i tłumnie przybywajcie do Klubu Bunkier 11.03!
My już nie możemy się doczekać – Wy zapewne też nie! 🙂
Zaczynamy już o 20:00! Start show o 22:00!
Po wydarzeniu imprezę poprowadzi CEMBRA oraz DEFINE
Bilety:
Przy wejściu – 40zł
Występują dla nas:
Vipera – Drag Queen z Wrocławia. Przez ostatni rok wystąpiła kilkadziesiąt razy w różnych miejscach na mapie Polski. Lubi przekraczać własne granice. Do swojego show najczęściej używa ognia i igieł wbijanych w ciało. Nie rzadko leje się krew. Fanka majtek i wysokich butów, bo kto by to się bardziej ubierał. Na pierwszy rzut oka publiczność w klubach czuję strach. W rzeczywistości jest podobno całkiem miła 😁
Androdaiti – Barbie Doll, Androgynous Realness & Runaway Trans Icon. Miłośniczka długaśnych rzęs, taniej biżuterii i cute torebeczek. W wolnych chwilach lubi poprawiać sobie usta pomadką i oglądać bajki o księżniczkach. When it’s her time to wiadomo że będzie petarda nie wolno tego przegapić!
Mona Lizak -Znakomita tekściara, kontrowersyjna piosenkarka, bezkompromisowa raperka, pajęcza matka. W queerowym świecie znana jest z bycia Babą z Brodą. Związana z takimi miejscami jak Hah, Odra-Pany, czy krakowski Teatr Barakah. Swoje piosenki i covery zawsze wykonuje na żywo, bo jak twierdzi: “lipsync is BORING”. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, którego zapowiedzią były wydane do tej pory single takie jak ‘Bozia’, czy ‘RTV albo AGD’.
Kylie Wenner – debiutantka, która zarazi Was tylko i wyłącznie pozytywną energią niczym więcej 🤫 Seksowna z ostrym temperamentem nie bojąca się wyzwań i walcząca o prawa LGBTQ+ jak walkiria na skrzydlatym koniu 🐎 Co najlepsze, jest ona tajemnicza, dlatego nie znajdziesz jej w każdym klubie 🤭(….tej pindy nikt nie zaprasza 🤣).

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →