Dominika Płonka | 13.07.24 | Nowa Fala SpritzBARka

Dominika Płonka | 13.07.24 | Nowa Fala SpritzBARka

13 lipca 2024, Sobota

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

13.07 zapraszamy na wyjątkowy koncert Dominiki Płonki – utalentowanej artystki, wokalistki i kompozytorki. Jej twórczość obejmuje różne gatunki muzyczne, od popu po muzykę alternatywną, a jej charakterystyczne brzmienie i emocjonalne teksty są doceniane przez wielu słuchaczy. W 2023 roku wydała swój debiutancki mini album “DD EP”, który zawierał utwór “NA JAW”. Piosenka ta znalazła się na 4. miejscu w podsumowaniu najlepszych utworów 2022 roku według newonce. Sam album osiągnął ponad 1 milion odtworzeń na Spotify. Dominika została nominowana do plebiscytu Sanki 2023 organizowanego przez Gazetę Wyborczą, wyróżniającego nowe twarze na polskiej scenie muzycznej. Stała się również ambasadorką projektu TIDAL Rising, wspierającego młodych, obiecujących artystów. W 2023 roku wystąpiła na festiwalach NEXT FEST, Great September oraz Męskie Granie. Ma na koncie współpracę z artystami takimi jak Rosalie, Chloe Martini, Miroff oraz DZIARMA.

Poznaj twórczość Dominiki Płonki:
🔶 Youtube:
„Przyjedź”
www.youtube.com/watch?v=hMvzusESotY
🔶 Spotify:
open.spotify.com/artist/7CyMpvAC2CTnxaZVFh9aO8
🔶 Instagram:
www.instagram.com/plonkadominika/
Wstęp: free
Liczba miejsc: ograniczona do 230
Wstęp dla osób 18+
Do zobaczenia na pokładzie o 20:30!

——

Przystań na chwilę, zostań na dłużej… Nowa Fala włoskiego orzeźwienia! Już od 14 czerwca do 18 sierpnia w nowej odsłonie na Przystani Nowa Fala nad Wisłą. Jedyna taka SpritzBARka w Warszawie – wejdź do naszej niepowtarzalnej strefy i poczuj włoski klimat w centrum stolicy.
Czeka Cię tu nie tylko wyjątkowy design, strefa chillu i muzyki na żywo, ale też wiele aktywności, warsztatów i koncertów. W czwartki i niedziele organizujemy DJ sety, natomiast w piątki i soboty koncerty. Na bieżąco będziemy informować o nowych wydarzeniach na SpritzBARce – stay tuned!
Wpadaj do naszej wyjątkowej strefy i poczuj niepowtarzalny klimat SpritzBARki.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →