"Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona?" | Katarzyna Czajka-Kominiarczuk

„Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona?” | Katarzyna Czajka-Kominiarczuk

23 sierpnia 2022, Wtorek

Pokój na lato

Towarowa 25, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

🔸 sPokojne rozmowy z mądrymi kobietami w Pokoju na lato 🔸
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona? – ten wers-pytanie z „Portretu kobiecego” Wisławy Szymborskiej jest mottem wyjątkowego cyklu spotkań z inspirującymi kobietami, które we wtorki o godzinie 18.30 zagoszczą w Pokoju na lato.
Dziennikarki, edukatorki, blogerki, ekspertki, aktywistki, żony, matki, kobiety w wielu rolach codzienności, znane, lubiane, cenione przez opowieści o napisanych przez siebie książkach i zawodowych aspiracjach zaproszą nas do swojego wewnętrznego świata doświadczeń, przeżyć, życiowych refleksji.
Czym jest dla nich sukces? Jak sobie radzą z natłokiem wyzwań i obowiązków? Jak uczą się łapać balans między tym co zawodowe i prywatne? I wreszcie jaką naukę wyciągnęły dla siebie i swojego otoczenia z czasu pandemii – jak na nie wpłynął, co zmienił?
Gościnią spotkania będzie Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, socjolożka, blogerka (Zwierz popkulturalny), znawczyni popkultury, autorka m.in. książki „Mam nadzieję”.
Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka związana z Radiem 357, wcześniej m.in. z Polskim Radiem i Radiem ZET, autorka reportażu „Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek”.
Gościnią cyklu w następny wtorek będzie Areta Szpura.
Cykl powstaje we współpracy z Wydawnictwem W.A.B, z którym są związane i w którym swoje książki wydają jego bohaterki. Na miejscu będzie możliwość zakupienia publikacji, zdobycia osobistej dedykacji.
Wstęp na spotkanie jest wolny! ☀️

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →