DJ Zimny Gulasz

DJ Zimny Gulasz

10 sierpnia 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 23:00

Podziel się:

DJ Zimny Gulasz zaprasza na swoje pierwsze wydarzenie na żywo w Warszawie! Po wirtualnych występach na rozmaitych świętach regionalnych, takich jak Święto Płytki Ceramicznej czy Dzień Ziemniaka, przyszedł czas, aby spotkać się na wspólnej zabawie w stolicy! W programie znajdziecie przekrój najlepszych hitów z różnych dekad i gatunków, ale rzecz jasna również akcenty humorystyczne – elementy stand-upu czy wspólne aktywności rodem z polskiego wesela (i nie tylko). Jeśli nie masz planów na sobotni wieczór, a chcesz poczuć się jak na dyskotece szkolnej i dożynkach jednocześnie – wpadnij do klubu Hydrozagadka 10 sierpnia o 23:00 na nasze dyskotekowe śpiewogranie z elementami zaskoczenia, a wspólnie pozdzieramy gardła i przetańczymy całą noc! 😎

DJ Zimny Gulasz | 10 sierpnia 2024, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →