DISCO PLĄSY W SHUVARACH - HIPSTRA

DISCO PLĄSY W SHUVARACH – HIPSTRA

27 maja 2023, Sobota

Shuvary Park

Saska 23, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

🎶DISCO PLĄSY W SHUVARACH – HIPSTRA 🎶
27 MAJA / SOBOTA / godz. 20:00
Po ostatnich PLĄSACH wiemy, że lubicie dobrze wytańczoną noc!😎
Krafty, pyszne driny, chillowanie ze znajomymi, a do tego impreza pod gwiazdami… Brzmi jak plan doskonały?❤️ Wskakuj w disco outfit – KOLEJNE PLĄSY w rytmie DISCO oraz HOUSE nadciągają!🔥
Tym razem ruszamy w DISCO podróż i bujamy się jakby jutra miało nie być! 😈 Za sterami kobieta, które doskonale wie, jak sprawić, żeby cała noc była przetańczona!
🪩 HIPSTRA 🪩
DJ-ka i performerka, członkini kolektywu Śląsk Przegięty, w którym regularnie daje show jako drag persona kochająca wszystko, co kolorowe i błyszczące. Absolwentka szkoły DJ-skiej Virtual Geishy — Maiko DJ Lab Pro. Mimo krótkiego stażu ma już na swoim koncie sety i występy w miejscach takich jak Prozak 2.0, Klub Poczta Główna, na 4. Przeglądzie Piosenki Przegiętej oraz Docu-Drag Show podczas Millenium Docs Against Gravity w Warszawie.
Zagrane z polotem i poczuciem humoru perełki DISCO i HOUSE’u oraz piosenki, który wszyscy znamy i kochamy — muzyczna selekcja Hipstry, zawsze porywa do tańca!
Instagram: Hanna (@hipstra)
Soundcloud: https://soundcloud.com/hipstra
FB: hipstra
Zapowiadają się gorące miesiące!🔥 Spędźmy to lato aktywnie, kreatywnie i wśród najbliższych. Zadbajmy o super wspomnienia! 💕
Wpadaj na Saską 23 i poczuj z nami letni vibe! ☀
WSTĘP FREE!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →