Demostacja w KontenerART 2024 - KONCERTY

Demostacja w KontenerART 2024 – KONCERTY

26 czerwca 2024, Środa

KontenerART

Ewangelicka, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W tym roku nieco uatrakcyjniliśmy formułę ‘Demostacji’ – czekają nas koncerty 16 wykonawców wybranych przez jury spośród nadesłanych zgłoszeń. W trakcieich koncertów na żywo PUBLICZNOŚĆ będzie mogła głosować na swoje ulubione zespoły i WYŁONI 3 FINALISTÓW mających szansę wygrać nagrodę główną – 4000zł. Dla każdego z 16 wykonawców wybranych przez jury do zagrania koncertu w KontenerART zagwarantowano honorarium w wysokości 500zł.
Zagrają:
22.05. Heat_the_band + Grande Piccolo
29.05. Beat Wise + Mango Tango
05.06. Natura2000 + DRET aka Dreamer
12.06. Toria + Sunon
19.06. patrycja.neodym + Valerka / BLUNTIN / DEZZI
26.06. Experiment + Corydon – Band
03.07. Domsun + Smutny Tuńczyk
10.07. Endless Joy + Cannonball
🎵 NAGRODY
I miejsce – honorarium w wysokości 4000zł, występ na Next Fest 2025
II miejsce – honorarium w wysokości 2000zł, występ na Next Fest 2025
III miejsce – honorarium w wysokości 1000zł, występ na Next Fest 2025
IV miejsce – 2 dni prób w Epickiej Salce Prób w KontenerART (w tym 4 godziny nagrań)
Każdy z 16 wykonawców zaproszonych przez jury do zaprezentowania się na żywo w KontenerART otrzyma gwarantowane honorarium w wysokości 500zł.
Przewidujemy również dodatkowe nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników eliminacji, które zostaną ogłoszone już niebawem na naszych profilach.

✔️ Scena dla lokalnych zespołów
Na naszej scenie zaczynał swoją przygodę z muzyką niejeden artysta i zespół, a my ciągle jesteśmy spragnieni nowych muzycznych inspiracji! W tym roku chcielibyśmy promować lokalną scenę muzyczną dlatego w tegorocznym przeglądzie mogą wziąć udział debiutanci związani z Wielkopolską.
✔️ Brak ograniczeń stylistycznych
Przestrzeń KontenerART to miejsce na eksperyment, pierwsze kroki, nowe doświadczenia. Nie mamy żadnych ograniczeń stylistycznych, nie cenzurujemy, jesteśmy otwarci. Jeśli tworzysz coś nowego, ciekawego i autorskiego – zgłoś chęć swojego udziału w tegorocznej edycji DEMOSTACJI.
🎵 FINAŁ
3 wykonawców, którzy zbiorą największą liczbę głosów publiczności podczas koncertów w KontenerART otrzyma zaproszenie do udziału w finale Demostacji i szansę na wygranie nagrody głównej – honorarium w wysokości 4000zł i udział w Next Fest 2025! Finaliści będą rywalizować o nagrodę główną podczas finału, który odbędzie 27 lipca w KontenerART.
🎵 JAK ZOSTANIE WYŁONIONY LAUREAT TEGOROCZNEGO PRZEGLĄDU?
Również podczas finału to publiczność zdecyduje, kto otrzyma nagrodę główną! Do wyłonienia najlepszego zespołu całego przeglądu liczone będą jedynie głosy zebrane podczas finału.
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania w ramach realizowanego projektu ‘Demostacja – XI Poznańska Plenerowa Scena Muzyczna’
#FundacjaSpotkanieiTworzenie
#Poznanwspiera
#Demostacja2023
#KontenerART
Regulamin tegorocznej edycji dostępny w formularzu zgłoszeniowym oraz pod adresem: https://bit.ly/regulamindemostacja_2024

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →