DELVING | WARSZAWA

DELVING | WARSZAWA

1 grudnia 2024, Niedziela

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Znany z działalności w Elder Nick DiSalvo wystąpi 1 grudnia w warszawskim klubie VooDoo ze swoim projektem Delving! Jako support zagra złożony z doświadczonych muzyków holenderskiej sceny psychodelicznego rocka Iron Jinn.

Nick DiSalvo komponuje obsesyjnie, robi to praktycznie każdego dnia. Przez lata do swojej szuflady schował setki utworów, którym, choćby przez zobowiązania z Elder, nie mógł poświęcić odpowiedniej ilości czasu. Ten pomogła mu znaleźć pandemia – muzyk wybrał wtedy kawałki ze swojej pokaźnej kolekcji, poeksperymentował, doszlifował je, a potem zarejestrował. Tym sposobem, za sprawą wytwórni Stickman, wiosną 2021 roku ukazał się debiutancki album Delving – Hirschbrunnen”. Krążek łączy inspiracje muzyką psychodeliczną, krautrockiem, wczesną elektroniką czy ambientem i nie brakuje na nim składników, z których słynie DiSalvo – działających na wyobraźnie melodii i jego charakterystycznego songwritingu.

Płynnego przeskakiwania pomiędzy gatunkami z pewnością możemy spodziewać się po drugim albumie Delving, który został nagrany pod koniec marca, a wydany zostanie późnym latem tego roku. To z nim Nick i spółka zawitają 1 grudnia do stołecznego klubu VooDoo. Towarzyszyć im będzie holenderski Iron Jinn, w którego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak The Devil’s Blood, Molasses, Death Alley, Pauw czy Shaking Godspeed. Grupa w zeszłym roku wydała swój debiutancki album “Iron Jinn”, na którym podąża za logiką snu – czyli żadną. Jeśli jesteście amatorami psychodelicznych, eksperymentalnych, acz niezwykle melodyjnych utworów, to nie może Was tam zabraknąć.

DEL
Support: Iron Jinn

📅1.12.2024
📍Warszawa, VooDoo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DELVING (Stickman Records)- psychedelic rock, krautrock, ambient
🌐 www.facebook.com/delvingmusic
🌐 www.instagram.com/delving_music/

➡Iron Jinn (Holandia / Stickman Records) – psychedelic rock
🌐 www.facebook.com/ironjinn
🌐 www.instagram.com/iron_jinn

DELVING | WARSZAWA | 1 grudnia 2024, Niedziela, VooDoo Club

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →