DELAIN

DELAIN

26 stycznia 2024, Piątek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Delain rozpoczynają nowy, ekscytujący rozdział swojej działalności i są gotowi na ponowny podbój świata! 🔥 W lutym grupa wydała już siódmy w swojej dyskografii krążek “Dark Waters”, a pod koniec stycznia wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju, który odbędzie się w warszawskim klubie Proxima.

Holenderskie Delain ma na swoim koncie 7 albumów, 3 epki i DVD live, na których to materiałach można usłyszeć wielu znamienitych gości, jak np. Sharon Den Adel (Within Temptation), Marko Hietala (Nightwish), którego zespół zaprosił do udziału również na najnowszym albumie, oraz Alisse White-Gluz (Arch Enemy). Przez wspólne trasy zagrane z Nightwish, Sabatonem czy Within Temptation oraz występy na uznanych festiwalach typu Wacken, Graspop i Download, Delain na przestrzeni lat dorobili się marki jednego z czołowych przedstawicieli metalu symfonicznego. Ze zmianami w lineupie, w tym z nową wokalistką – Dianą Leah, formacja kontynuuje swoją podróż, obierając nieco nowe ścieżki na scenie metalowej.

DELAIN

📅26.01.2024
📍Warszawa, Proxima

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DELAIN (Holandia / Napalm Records) – metal symfoniczny

🌐 www.facebook.com/delainmusic
🌐 www.instagram.com/delainofficial
🌐 www.delain.nl

🔊”Moth To A Flame”: www.youtube.com/watch?v=zpqsYasuadc
🔊”The Quest And The Curse”: www.youtube.com/watch?v=QKmVMaF60zA
🔊”Masters Of Destiny”: www.youtube.com/watch?v=nT14mlv92t4

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

DELAIN | 26 stycznia 2024, Piątek, Klub Proxima

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →