Dead By April | Warszawa

Dead By April | Warszawa

4 października 2024, Piątek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🔥Szwedzka grupa metalcore’owa Dead by April wystąpi 4 października w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej jej nowy krążek “The Affliction”.

Dead by April zadebiutowali w 2007 roku 10-utworowym demo, które krążąc po internecie zebrało duże grono odbiorców. Dwa lata później grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music, by krótko potem pod jej egidą wydać swój pierwszy album, nazwany po prostu “Dead by April”. Promujący go singiel “Losing You” szybko stał się hitem i przez 2 tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu szwedzkiej listy przebojów.

Siedem lat po wydaniu “Worlds Collide” Dead by April powracają z nowym, piątym w dorobku dużym albumem “The Affliction”. Na krążek składa się 14 kawałków, w tym aż do 5 z nich formacja zaprosiła gości (na płycie usłyszymy Samuela Ericssona oraz członków Smash Into Pieces, Self Deception czy The Day We Left Earth), a za remix zamykającego całość “Dreamlike” odpowiada Mendum. Wszystko to składa się na najbardziej eksperymentalny i przekraczający granice materiał w karierze Szwedów. Formacja powróci do naszego kraju po blisko półtora roku i jeśli lubicie połączenie ciężkich brzmień z elektroniką i popową chwytliwością, to tego wydarzenia nie możecie przegapić!

DEAD BY APRIL – The Affliction Europe Tour 2024
Special Guests: TBA

📅4.10.2024
📍Warszawa, Proxima
drzwi, 19:00, start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DEAD BY APRIL (Szwecja) – metalcore

🌐 www.facebook.com/deadbyapril
🌐 www.instagram.com/deadbyapril_official

🔊”Break My Fall”: www.youtube.com/watch?v=hslD-y6NMRg
🔊”Losing You”: www.youtube.com/watch?v=4xFDmYl3l6w
🔊”My Light”: www.youtube.com/watch?v=E383hyLO1bM

 

Dead By April | Warszawa | 4 października 2024, Piątek, Klub Proxima

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →