Dali's B-Day Bash

Dali’s B-Day Bash

11 maja 2023, Czwartek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Gdyby żył, to miałby 119 lat i ocelota. Pielęgnowałby w sobie fobię koników polnych i swojego charakterystycznego wąsa…ale jako że już go z nami nie ma, to MY to wszystko musimy zrobić za niego. Zapraszamy Was na urodziny Salvadora Dalego, podczas których będziemy zakrzywiać rzeczywistość i wykręcać zegary na lewą stronę.
ツ 𝙱𝚎 𝚠𝚎𝚒𝚛𝚍.
𝚂𝚞𝚛𝚛𝚎𝚊𝚕𝚒𝚜𝚖 𝚊𝚋𝚒𝚍𝚎𝚜.
(。◕‿◕。)
𝟏𝟏 𝐦𝐚𝐣𝐚@𝐂𝐡𝐦𝐮𝐫𝐲
𝟐𝟎:𝟑𝟎<
𝐭𝐚𝐱: 𝟑𝟎 (cash/BLIGggggz only)
(。◕‿‿◕。)

\ (•◡•) /🅻🅸🅽🅴🆄🅿 \ (•◡•) /
ᴘᴏʟᴏᴡᴀɴɪᴇ (ʟɪᴠᴇ)
ʙʟᴀᴋᴇ x ʟɪꜱᴛᴏᴘᴀᴅ (ʟɪᴠᴇ)
ɪꜰꜰɪ (ᴅᴊ ꜱᴇᴛ)
ᴠᴊ: ᴊᴀꜱɪᴏʟᴏᴢᴀ

Polowanie
Dziewczyńska osoba producencka, trochę szamanka, trochę stara wariatka.
Z pietyzmem, nerwowo-premierowo odtworzy wam swoją długogrającą opowieść “Dolores”. Będzie onirycznie, nieco refleksyjnie, konceptualnie i quasi tanecznie. Poprzez dźwiękowe naśladownictwo zjawiska ruminacji (łac. “ruminatio”, pl. “przeżuwanie”) bezwstydnie nakarmi was patosem i metafizyką. A, no i poudziela sobie głosu + zagra na kościach i porożach.
www.instagram.com/_polowanie/

Blake x Listopad
Brokatowe śmiecie z krakowskiego undergroundu Blake x Listopad to duet, który eksploruje, łączy, miażdży i wypluwa wszystko co wiecie o muzyce elektronicznej, aby stworzyć nową hybrydę siejącą spustoszenie na parkietach. Kto już był, ten wie, kto nie wie, ten się przekona.
Laski nas uwielbiają, ich chłopcy nas nienawidzą. Chłopcy nas uwielbiają, ich laski nas nienawidzą. Laski nas uwielbiają, ich laski nas nienawidzą. Chłopcy nas uwielbiają, ich chłopcy nas nienawidzą. Prepare to be confused, it’s better to be confused.
Dla audiofilów łatki do zaszufladkowania: electro, industrial, techno
www.instagram.com/blake_x_listopad/

iffi
Iffi to niezaprzeczalnie od tyłu iffi. Zadeklarowany DJ oraz producent. Jego wybory muzyczne to mieszanka różnorodnych brzmień, od mocnych, pulsujących rytmów po delikatne harmonię. W swojej twórczości stara się łączyć muzykę basową z wokalami i rytmiką różną, co tworzy niepowtarzalną atmosferę (?!) i zapewnia niezapomniane doświadczenie dla słuchaczy. Podczas swoich występów serwuje garść boopów oscylujących w stylach uk funky, hard drum, bassline, afro ale też nie. Jego talent i pasja do obsługi komputera z pewnością robi wrażenie.
www.instagram.com/iffiiffi__/

jasioloza
Żywa, bezpośrednia stymulacja wizualna. Z dźwięku do fotonu, przez qualie aż do powidoku.
www.instagram.com/jasioloza/

N̵̢̟̱̱̐͒͛̂̔ĭ̵̡͎͓͍̝͚͙̐̒̕e̴͚̙͎͌̎̃͂c̸̢̙̖͚̙͚̟̤̆h̴̬̳̪͚̱̙̪͊̅̇̄̐͂̌͠ ̸̧̰̬̗͖̮̺̟̀̾͒̈́̌̒w̸̢̳̗̝̭̩̟͆̂a̴̞͖̙̳̱̬̞͐́̔̈́m̵̡͙̯̫̓ ̵̠̗̹̬͔͒͒̾͝͝s̵̭͓͇̒ĭ̴͎̉̊̂́̕ę̶̱̭̳͎̳̙̰̬̦̆̔̆͜ ̶̺̜̩̗̗͂̽̀̎́͝͝p̴̢̜̙̪͕̩̰͒̃̀r̴̢̛̖̖͈̜̺̣͎̓̀̂̑͊̓͛̐ź̴͈͓̹̼̼̼͑̉̆͑͗ỳ̵̼͕͇͎̗͗̊͊̂̄̈̃̕̕ş̵̦̭̲̼̤̩̝́̇n̷͈͔͚̓͐̓͌̒̚͝͠͠i̴̞̗̻̖̇͋̏̋͐̌̚͝ͅ,̵̢͉͇̤̫̩͎̻̞̇̏̀͂̋ ̶̧̲̤̫̘̣̥̀͐̎̋͝n̵̲̬̾i̸̜̾è̵̹̩̖͓͔̮̥́͜͜ç̷̙̯̗̽̚͜ḩ̶̣̹̻̥̩̼̥̝̈́͆͋̏ ̵̢̞̭̝̥̟̲͎̘͒̆̔͊͆́̈̚ẃ̷̟̳̣̩͗̈́̈́̑͗͠ą̸̼̺͓̩̫͔̅͒̍̈́͐̀͂͆̚ͅm̶̮̌́̕̚͠ ̵̧̞̻̺̥͚͈͉̬̈̿̾̄̕͘͜͠͝s̵̹͎̞̖̫̖̐i̸̡̡̦̱̲̲͉̠̾̑̈́͘ę̷̲̩̮̜̌̂͌̉́̇̑̕ ̸̡̨̟̼͚͐́͊̏̈́̿d̷͇̦̝̫͆̽̓͛̊͒ͅạ̸͙͓̀͂͌͝r̷̨̬̤͗̔z̵̦̻̈́̏̐͆y̶̨̤̤͎̟̖̱͌͐!̶̜͍̖̚

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →