Dadi Freyr

12 września 2023, Wtorek

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Daði Freyr debiutuje z długogrającym albumem i powraca do Polski!💿 Sensacja Konkursu Piosenki Eurowizji i twórca viralowego hitu “Think About Things” wystąpi 12 września w warszawskim Palladium.

Islandzki, lecz mieszkający w Berlinie muzyk komponował przez ponad dekadę zanim jego kariera nabrała nagłego rozpędu za sprawą “Think About Things” – utworu, który z dnia na dzień stał się viralowym hitem i był udostępniany przez choćby Jennifer Garner czy Russella Crowe. W 2021 roku Daði reprezentował Islandię na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 4. miejsce i na fali tego sukcesu cały zeszły rok poświęcił intensywnemu koncertowaniu po całym świecie. Na 2023 artysta zaplanował wydanie debiutanckiej płyty, zatytułowanej “I’m Making An Album”, która publikowana będzie stopnio, bo w 3 częściach. Pierwszej z nich, na którą składają się utwory “Thank You”, “I’m Fine”, “Limit To Love” i “Shut Up” możecie posłuchać już teraz, a większość stanowiącą całość wydawnictwa na pewno usłyszymy podczas koncertu w Warszawie!

Daði Freyr

📅12.09.2023
📍Warszawa, Palladium

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ Daði Freyr (Islandia)

🌐 www.facebook.com/dadimakesmusic
🌐 www.instagram.com/dadimakesmusic
🌐 www.tiktok.com/@dadimakesmusic

🔊”I’m Fine”: www.youtube.com/watch?v=Uu8G_XpVZ-Y
🔊”Think About Things”: www.youtube.com/watch?v=VFZNvj-HfBU
🔊”10 Years”: www.youtube.com/watch?v=1zTbVRPh5EI

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Dadi Freyr | 12 września 2023, Wtorek, Palladium

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →