CUDA NA KIJU - Wieczór iluzji w Kiju

CUDA NA KIJU – Wieczór iluzji w Kiju

11 marca 2023, Sobota

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

CUDA NA KIJU – Wieczór Iluzji w Kiju
W sobotni wieczór sceną zawładną łódzcy Iluzjoniści, każdy z nich prezentujący inny styl, aby wprowadzić Ciebie w świat, w którym zasady fizyki i zdrowego rozsądku przestają obowiązywać!
Wieczór poprowadzi Iluzjonista Adrian Laugier ️ 🎤
20 minut…
Czasem to przerwa na reklamy
Czasem zakupy w sklepie
A w tym wypadku to doznanie, które może się równać piłkarskim emocjom, shotem z ziomkiem w ulubionym barze, albo spotkaniem z partnerem z happy endem 🤪. Jak to mówią dla każdego coś dobrego a na pewno tego dobrego dla was nie zabraknie w pokazie iluzji wykonanym przez Mikołaja Turczaka.
Jako drugi wystąpi mentalista Adrian Laugier. W swoim interaktywnym show zaprezentuje komediową mieszankę czytania w myślach, hipnozy i niesamowitych zbiegów okoliczności. Bez obaw, priorytetem jest dobra zabawa! Wykonawca do swoich eksperymentów, na scenę będzie zapraszał kilka losowo wybranych osób, bez podstawionych postaci. Może to będziesz Ty?
Najczęstsze pytania:
Ile kosztuje wstęp️❓
Wstęp na wydarzenie jest zupełnie DARMOWY. Pod koniec wydarzenia na scenie wystawiamy “kapelusz”, który możesz wypełnić po brzegi swoim uznaniem w formie finansowej. Dzięki tym funduszom będziemy mogli rozwijać Naszą pasjęi przygotowywać dla Ciebie jeszcze więcej dobrej magii. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!
Czy aktywny udział jest obowiązkowy️❓
Aktywne branie udziały, zdecydowanie wpłynie na Twoje wrażenie i odbiór pokazu, zwłaszcza, gdy zdecydujesz się się wejść na scenę lub wziąć czynny udział w efektach prezentowanych przez artystów. Mimo to szanujemy poczucie komfortu, więc nie będziemy nikogo na siłę zmuszać do wejścia na scenę.
⏱ Plan wieczoru:
18:00 – 18:15: czas na zaopatrzenie się na barze 😁
18:15 – 18:35: Iluzjonista M4GIC – Mikołaj Turczak
18:35 – 18:50: przerwa
18:50 – 19:30: mentalista Adrian Laugier
19:30 – 20:00: magia z bliska przy stolikach
$ Wstęp: Wedle uznania
Do zobaczenia!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →