Conor Maynard | Warszawa

24 sierpnia 2023, Czwartek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Conor Maynard, piosenkarz znany z takich przebojów jak “Can’t Say No” czy “By Your Side”, zawita latem do Polski w ramach trasy koncertowej “Sad Boy Summer Tour”. Artysta wystąpi 24 sierpnia 2023 roku w warszawskiej Progresji.
Conor to YouTube’owy prekursor, był jednym z pierwszych brytyjskich artystów, którzy zaliczyli transfer z internetowej popularności do statusu gwiazdy. Patrząc wstecz na pierwszą dekadę kariery podjął decyzję, że dalej pójdzie sam, z ambicją by dalej przecierać nowe szlaki na rynku muzycznym. Od tamtego momentu zdobywa kolejne szczyty. W 2021 roku jego globalna liczba słuchaczy wzrosła w zawrotnym tempie, w ciągu zaledwie roku gromadząc ponad 300 milionów odtworzeń na Spotify i Apple Music, i to pomimo braku wsparcia dużej firmy fonograficznej. Jego kanał YouTube zgromadził natomiast 12.6 miliona subskrybentów oraz 2.5 miliarda wyświetleń. Jego TikTok szybko stał się 8. najbardziej obserwowanym kontem w Wielkiej Brytanii.

⏱️ TIMETABLE (TBC) ⏱️
19:00 – doors
20:00 – support (TBD)
21:00 – Conor Maynard
🇬🇧 In March 2020, after a decade signed to a major label and achieving global success, Conor Maynard stepped out on his own as an independent artist. His accomplishments need little introduction: Maynard’s debut album Contrast hit number one in the UK charts; world tours, awards, and collaborations with some of the industry’s biggest names followed. A YouTube pioneer, he was one of the first home-grown talents to transition from online to IRL pop-stardom.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →