COLTAINE (DE) / WEIRD TALES / ROSARY | Warszawa | Chmury

COLTAINE (DE) | WEIRD TALES | ROSARY | Warszawa | Chmury

11 maja 2024, Sobota

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

🔥 Przygotujcie się na muzyczną burzę, gdzie ciemność spotyka potężne riffy.

🔥 COLTAINE [DE]
Twór braci Berg, zrodzony w mrocznych lasach południowych Niemiec. Ich unikalny styl to mieszanka rockowej psychodelli lat 70tych, black metalowej grozy i eterycznych melodii. Na czele ekipy stoi Jules, której wokale płynnie przechodzą między emocjonalnymi melodiami i ciężkim growlem. Dołóż do tego świetną sekcję rytmiczną i przepis na dobrego tripa gotowy!
FB: www.facebook.com/coltaineband
IG: www.instagram.com/coltaine/
BC: coltaine.bandcamp.com/
💀 WEIRD TALES [WAW]
Po intensywnych koncertach promujących ostatni album, “Second Coming, Second Crucifixion” wracamy w odświeżonej postaci jako kwartet! Z dodatkiem syntezatorów zaserwujemy Wam selekcję najcięższych walców z naszej dyskografii! Spodziewajcie się jak zwykle ciężkich, grooviastych riffów, ściany hałasu i podwójnej dawki kwaśnej, kosmicznej psychodeli!
FB: www.facebook.com/weirdtalesband
IG: www.instagram.com/weirdtales2137
BC: weird.bandcamp.com/
🌌 ROSARY ✝ ✝ ✝ – staroszkolne doomowe trio, którego historia zaczęła się na początku 2017-go roku w Default City i trwa do dziś, chociaż to wcale nie tak, że chce nam się żyć.
Muzyka w stylu slow, deep & hard: przykra, groźna, ponura, brudna, przebrzydła, pełna nieszczęścia, romantyzująca traumy, nacechowana chronicznymi koszmarami, wypieraniem choroby alkoholowej, czystą rozpaczą, obrzydzeniem do siebie i zawierzeniem ostatniej nadziei Bogu.
KEEP THE FLAG OF DOOM HIGH!

“Telestai” EP ’22:
www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_m1kV_V_y7xJQ0tRSUprMwg_pkiZBQ47tw
💀 To nie tylko koncert, to zstąpienie w soniczne podziemie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →