CLOWNS EU/UK SUMMER 2023

26 lipca 2023, Środa

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Clowns to australijska kapela punk rockowa, która uznawana jest za jedną z najważniejszych na tamtejszej scenie. Już w lipcu kwintet odwiedzi Stary Kontynent, a jedynym przystankiem w Polsce będzie Poznań, gdzie grupa wystąpi w Klubie Pod Minogą🦘

Ich pierwszy album “I’m Not Right” z 2013 roku ugruntował pozycję zespołu jako jednego z najciężej pracujących na australijskiej scenie punk rockowej. Za sprawą wydanego dwa lata później materiału “Bad Blood” Clowns trafili na światowe sceny, w tym m.in. na belgijski festiwal Groezrock. W 2017 ukazał się krążek “Lucid Again”, po którym formacja zagrała mnóstwo wyprzedanych koncertów, wystąpiła na największych festiwalach (Wacken Open Air) oraz supportowała Foo Fighters, a ich kreatywna mieszanka punk rocka z psychodelią zdobyła uznanie m.in. magazynu Rolling Stone. 2019 stał pod znakiem wydawnictwa “Nature/Nurture”, które okazało się kolejnym sukcesem Clowns. Plany promocyjne czwartego w dorobku zespołu albumu zostały pokrzyżowane przez pandemię, jednak załoga nie załamała się i wykorzystała ten czas na komponowanie nowego materiału, czego owocem są single “Does It Matter?” oraz “Sarah”. Clowns wracają do wzmożonego koncertowania i już 26 lipca wystąpią w poznańskim Klubie Pod Minogą!

CLOWNS

📅26.07.2023 / drzwi 19:00, start 20:00
📍Poznań, Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CLOWNS (Australia) – punk rock

🌐 www.facebook.com/clownsband
🌐 www.instagram.com/clownsband
🌐 clownsband.com

🔊”I Wanna Feel Again”: www.youtube.com/watch?v=J8MkivW5eu8
🔊”Soul For Sale”: www.youtube.com/watch?v=4D4NmhQL79c
🔊”Does It Matter?”: www.youtube.com/watch?v=OMn3wr_TQ0Q

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

CLOWNS EU/UK SUMMER 2023 | 26 lipca 2023, Środa, Klub pod Minogą

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →