CHARLOTTE SANDS | WARSZAWA

7 czerwca 2024, Piątek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

💙Po październikowym koncercie u boku 5 Seconds of Summer wschodząca gwiazda amerykańskiego pop punka, Charlotte Sands, powróci do Polski, gdzie wystąpi 7 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Wychowana na pop–punkowych zespołach z początku lat 2000. i jednocześnie zakorzeniona w folkowym storytellingu Charlotte Sands, wraz ze swoją twórczością będącą połączeniem chwytliwych melodii z niezwykle szczerymi, autorefleksyjnymi tekstami, po raz pierwszy skupiła na sobie uwagę za sprawą singla “Dress”. Utwór zainspirowany okładką magazynu Vogue, na której Harry Styles ubrany jest w sukienkę, w przeciągu dosłownie kilku godzin stał się hymnem samoekspresji dla tysięcy (teraz już nawet milionów) słuchaczy oraz z marszu wdarł się na billboardową listę Pop Airplay. W wieku 18 lat Charlotte kradnąc samochód swojej matki uciekła ze swojego rodzinnego Hopkinton do Nashville z planem, by po roku przerwy od nauki dostać się na prestiżową Berklee College of Music w Bostonie. Finalnie Sands w Bostonie nigdy nie zamieszkała i zamiast tego w pełni oddała się komponowaniu. Swoje poprzednie wydawnictwa promowała na koncertach z takimi wykonawcami jak My Chemical Romance, Yungblud czy the Maine (u których wystąpiła gościnnie w utworze “Loved You a Little”), a już w przyszłym roku ukaże się jej debiutancki album “can we start over?”, którego dużą część będziemy mogli usłyszeć na pierwszym headlinerskim koncercie piosenkarki w Polsce!

CHARLOTTE SANDS
📅7.06.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

🎟BILETY: 
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CHARLOTTE SANDS (USA) – pop punk
🌐 www.facebook.com/charlottesandsmusic
🌐 www.instagram.com/charlottesands
🌐 www.tiktok.com/@charlottesands

🔊”get over it”: www.youtube.com/watch?v=fW8lAsVXsbU
🔊”use me”: www.youtube.com/watch?v=pI1FAJOhcOQ
🔊”Dress”: www.youtube.com/watch?v=Ui7yFBrEdCU

—————————————

Wpadaj na Instagram ➡ bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ bit.ly/Nasz–Facebook

 

CHARLOTTE SANDS | WARSZAWA | 7 czerwca 2024, Piątek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →