CEL x Youngblood: VILLA (DE)

CEL x Youngblood: VILLA (DE)

24 lutego 2024, Sobota

CEL

Dworcowa 4, Katowice

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Youngblood to nowe spojrzenie, to młode twarze, to ruch, który reprezentuje nowatorski pogląd na organizację eventów muzycznych. Jest to movement generujący świeżość, nie zważający na trendy, promujący młodych, utalentowanych artystów zarówno z Polski, jak i zza granicy. Dwunasta odsłona będzie dla nas naprawdę wyjątkowa, gdyż na lokalne grunty sprowadzamy solidnych, sprawdzonych graczy prosto z Frankfurtu!
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam: VILLA!
𝐕𝐢𝐥𝐥𝐚: 𝐃𝐚𝐯𝐢𝐝 𝐇𝐚𝐚𝐠 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝐌𝐚𝐱 𝐊𝐥𝐞𝐢𝐧𝐦𝐚𝐧𝐧 to dynamiczny duet muzyczny, który w zawrotnym tempie wplata się w czołówkę światowych producentów, zyskując uznanie fanów oraz takich osobowości jak 𝙆𝙚𝙩𝙩𝙖𝙢𝙖, 𝘿𝙖𝙭 𝙅, 𝙎𝙃𝘿𝙒 & 𝙊𝙗𝙨𝙘𝙪𝙧𝙚 𝙎𝙝𝙖𝙥𝙚, 𝙀𝙩𝙖𝙥𝙥 𝙆𝙮𝙡𝙚 𝙘𝙯𝙮 𝙈𝙀𝙇𝙇 𝙂, która dołożyła swoje pięć groszy do ich najnowszego releasu „𝙍𝙤𝙘𝙠 𝙔𝙤𝙪𝙧 𝘽𝙤𝙙𝙮” wydanego przez 𝙍𝙞𝙫𝙞𝙚𝙧𝙖 𝙍𝙚𝙘𝙤𝙧𝙙𝙨.
Zacznijmy jednak od początku!
Rok 2016, to właśnie na ten czas przypada ich „geneza”. Ci dwaj pasjonaci DJingu postanowili wyruszyć we wspólną podróż, urzekając przy tym publiczność i pozyskując coraz szersze grono odbiorców! W 2018 roku zapewnili sobie rezydenturę na renomowanym wydarzeniu 𝐎𝐊𝐓𝐎𝐆𝐎𝐍, stopniowo pozyskując coraz większą „muzyczną” odpowiedzialność oraz doświadczenie. Pod koniec 2021 roku przekształcili się w odnoszącą sukcesy wytwórnię, wspierającą obiecujących, wschodzących artystów. W 2022 roku uzyskali status rezydentów 𝐒𝐓𝐑𝟖 𝐰 𝐓𝐚𝐧𝐳𝐡𝐚𝐮𝐬 𝐖𝐞𝐬𝐭, jeszcze bardziej umacniając przy tym swoją pozycje na zachodniej scenie. Dzięki wydawnictwom wydanym w 𝐀𝐤𝐫𝐨𝐧𝐲𝐦, 𝐈𝐧𝐭𝐫𝐨𝐬𝐩𝐞𝐜𝐭𝐢𝐯𝐞 𝐑𝐞𝐜𝐨𝐫𝐝𝐬 czy londyńsko-berlińskim 𝐌𝐨𝐧𝐧𝐨𝐦 𝐁𝐥𝐚𝐜𝐤 ich muzyka zyskała rozgłos w całej Europie, Ameryce oraz Wielkiej Brytanii wybrzmiewając na festiwalach, w klubach oraz goszcząc w podcastach DJ-ów z całego świata!
𝙇𝙄𝙉𝙀𝙐𝙋:
𝙏𝙐𝙉𝙀𝙇🏴
🩸 𝙑𝙄𝙇𝙇𝘼 (𝘿𝙀)
www.instagram.com/villa__music/
soundcloud.com/villa-oktogon
spotify.link/NbwLSgIQPDb
🩸 𝙈𝙋𝙀
www.instagram.com/michal.pieczarka
www.facebook.com/mpe444
soundcloud.com/djmpe
🩸 𝙄𝙉𝙂𝙇𝘼𝙉𝙏
www.instagram.com/_inglant/
www.facebook.com/Inglant
soundcloud.com/marek-in
🩸 𝙆𝙇𝘼𝙈𝙎𝙊𝙉𝙄𝘾
www.instagram.com/klamsonic
www.facebook.com/klamsonic
soundcloud.com/klamsonic
𝙎𝘼𝙇𝙊𝙉🏳️:
🩸 𝙀𝙓𝙋𝙊𝙍𝙏
www.instagram.com/exportx360
www.facebook.com/exportx360
soundcloud.com/exportx360
🩸 𝘽𝘼𝙍𝙏𝙀𝙆 𝙏𝙍𝙔𝘽𝙐𝙎
www.instagram.com/bt.bartektrybus
TIX:
Do 00:00 – 30 zł
Po 00:00 – 40 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →