CEL x Całość: Uvall

CEL x Całość: Uvall

10 marca 2023, Piątek

CEL

Dworcowa 4, Katowice

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Na zaproszenie ekipy Całość, po raz pierwszy w Polsce będziemy mieli okazję usłyszeć objawienie gruzińskiej sceny techno – Uväll. Fenomenalny producent i DJ, który z każdym miesiącem pnie się coraz wyżej w świecie muzyki klubowej. Jego doskonałe, bardzo energiczne i głębokie produkcje wybrzmiały już na scenach całego globu, a on sam mimo młodego wieku gościł już za konsolą takich klubów jak Anomalie, Tresor.west czy Khidi. Tym razem zawita do katowickiego CELu – gdzie jak sam zapowiedział zagra prawdziwy “killer set”.
Drugim gościem specjalnym tej nocy jest polski artysta, którego sety chodzą za nami już od dawna – PAWEL – fotograf mody za dnia, DJ nocą. Miłośnik winyli, członek kolektywu DUEL i świeżo upieczony rezydent Jasna1. Regularny gość na scenach polskich klubów, czarujący selekcją oscylującą wokół surowego, hipnotycznego i głębokiego brzmienia – na nasze zaproszenie zadebiutują w formule b2b z Hekato.
Resztę nocy wypełni muzyka ekipy Całość (Hekato, Lucyd, Rethe i Mislaw), a o doznania wizualne zadba VJ kolektywu – Ola Wolan.
Wszystko to zanurzone w klimacie, z którego słynie wrocławski kolektyw, z dbałością o każdy aspekt klubowego doświadczenia.
🏴 Tunel:
Hekato b2b PAWEL
Lucyd
Mislaw b2b Rethe
Uväll
🏳️ Salon:
TBA
TIX: 30 PLN

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →