Casey Lowry / 10.04 / Chmury, Warszawa

16 października 2020, Piątek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY  – z 10.04.2020 PRZENIESIONY na 16.10.2020

Casey Lowry ponownie w Polsce! Po bardzo dobrze przyjętych koncertach w roli supportu New Hope Club (m.in. w warszawskiej Proximie), artysta wraca do stolicy w roli headlinera, by wystąpić w Chmurach na początku kwietnia!

Casey Lowry
10.04.2020, godz. 19:00
Warszawa / Chmury

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Casey Lowry (Wielka Brytania/Access Records / First Access Entertainment) – trop pop

W czasach, kiedy gitarowa muzyka słynie z ponurej aury oraz tajemniczości, Casey Lowry przeciwstawia się stereotypom, komponując chwytliwe piosenki przepełnione radością i miłością. Mając zaledwie 14 lat (teraz 22) skomponował swój pierwszy utwór, który po swojej premierze dwa lata temu dotarł do drugiego miejsca w notowaniu Spotify UK Viral 50, został odtworzony ponad 500 tysięcy razy oraz wylądował na playliście radia BBC 1. Casey szybko stał się wielką nadzieją brytyjskiej sceny indie, a jego koncerty to wulkan optymistycznej energii.

🌐 https://www.facebook.com/caseylowrymusic/
🌐 https://www.instagram.com/caseylowrymusic/

🔈”Blank Face”: https://www.youtube.com/watch?v=gy8ziequVHk
🔈”So Long”: https://www.youtube.com/watch?v=w7_jdTQhxTM
🔈”Roam”: https://www.youtube.com/watch?v=PFJvFXNmBuI

Casey Lowry / 10.04 / Chmury, Warszawa [zmiana daty] | 16 października 2020, Piątek, Chmury

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także