Burlesque & Drag Battle: Willow Sprinkle vs. Roma Riots

Burlesque & Drag Battle: Willow Sprinkle vs. Roma Riots

16 marca 2023, Czwartek

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Kochacie adrenalinę i skrajne emocje?! Mamy coś dla Was! Zapraszamy na pojedynek burleski i dragu!
Na naszej scenie zmierzą się topowe przedstawicielki swego gatunku: w lewym narożniku szalona Roma Riots, a w prawym narożniku niezastąpiona Willow Sprinkle.
Spotkają się na naszej scenie i będą walczyć o Wasze uznanie i głosy. Tak! W tym pojedynku to Wy zdecydujecie kto uniesie zwycięska dłoń! Wygrać może tylko jedna! Niepowtarzalne i wyjątkowe show z nutą rywalizacji; Nikt o to nie prosił, każdy potrzebował! W czasie walki zobaczycie aż 5 niezwykłych numerów!
Co więcej, Wy tez możecie tego wieczoru wygrać! Pijąc drinki performerx, którx Waszym zdaniem powinx zwyciężyć – jeśli tak się stanie, możecie zgarnąć na barze darmowe szoty!
Otwarcie drzwi: 19:00
Start show: 20:00

Miejsca siedzące:
Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Miejsca w lokalu przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji.
Dress code: dress to impress! Brokat i cekiny zawsze mile widziane, również na marynarce.

Ważne informacje:
👉 Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
👉 Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Zdjęcia: Emilia Lyon, Katarzyna Stryjek

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →