Burleska na żywo: Arden Delacour (DE) & Willow Sprinkle

Burleska na żywo: Arden Delacour (DE) & Willow Sprinkle

16 września 2023, Sobota

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Rozpoczynamy nowy sezon! Międzynarodowe gwiazdy burleski powracają na naszą scenę po letniej przerwie!
Serwujemy Wam sześć niesamowitych pokazów przeplatanych przerwami na autorskie koktajle. Krótkie info dla burleskowych dziewic: jeden występ trwa ok. 5 min, ale zostanie z Wami na lata. Będziecie mogli cieszyć się najlepszą zagraniczną i polską burleską w kameralnej przestrzeni Madame Q. Nasz lokal jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi wypełnione ciekawymi rozmowami, jak również na randkę, gdzie można swobodnie poznać się lepiej. Zapraszamy w podróż do świata pięknych ciał obsypanych brokatem i ust zroszonych najlepszymi wegańskimi koktajlami w mieście! #najlepszaburleskawmiescie
Wystąpią:
Arden Delacour (DE) & Willow Sprinkle
Show poprowadzi: Wichura
Formuła show:
20.00 otwarcie drzwi
Cocktail time
21.00 (start show): dwa występy
Cocktail time
22.00: dwa występy
Cocktail time
23.00: dwa finałowe występy wieczoru
Cocktail time (lokal czynny do ostatniego gościa)

Miejsca siedzące
Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsca w pierwszym rzędzie, tuż pod sceną, zarezerwuj jeden z trzech stolików VIP. Pozostałe miejsca w lokalu przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji.
Zobacz plan Madame Q ? mapa sali
Dress code: dress to impress! Brokat i cekiny zawsze mile widziane, również na marynarce.

Ważne informacje:
👉 Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
👉 Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Zdjęcia: Arden Delacour – elgervideophoto, Willow Sprinkle – Emilia Lyon

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →