Burleska na żywo: Affinity Starr (EE) & Lillet Lamour

Burleska na żywo: Affinity Starr (EE) & Lillet Lamour

17 września 2022, Sobota

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Otwieramy nowy sezon i to z przytupem! 🥳🍾 Po letniej przerwie, międzynarodowe gwiazdy burleski powracają na naszą scenę! 💎❤️ 💎
Serwujemy Wam sześć niesamowitych pokazów przeplatanych przerwami na autorskie koktajle 🍹 Krótkie info dla burleskowych dziewic: jeden występ trwa ok. 5 min, ale zostanie z Wami na lata. Będziecie mogli cieszyć się najlepszą zagraniczną i polską burleską w kameralnej przestrzeni Madame Q ❤️ ❤️ ❤️ Nasz lokal jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi wypełnione ciekawymi rozmowami, jak również na randkę, gdzie można swobodnie poznać się lepiej 😉 Zapraszamy w podróż do świata pięknych ciał obsypanych brokatem i ust zroszonych najlepszymi wegańskimi koktajlami w mieście! 🧚‍♀️ 🔥 #najlepszaburleskawmiescie
Wystąpią:
Affinity Starr (EE) sprawi, że się uśmiechniecie gdy połączy burleskę z komedią;
Lillet Lamour uwiedzie was zmysłową klasyką z baletowymi korzeniami.
Show poprowadzi: Black Diva.

Formuła show:
20.00: otwarcie drzwi
Cocktail time:
21.00: start show – pierwszy występ
Cocktail time
21.30: drugi występ
Cocktail time
22.00: trzeci występ
Cocktail time
22.30: czwarty występ
Cocktail time
23.00: piąty występ
Cocktail time
23.30: szósty występ
Cocktail time (lokal czynny do ostatniego gościa)

Miejsca siedzące
Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsca w pierwszym rzędzie, tuż pod sceną, zarezerwuj jeden z trzech stolików VIP. Pozostałe miejsca w lokalu przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji.
Plan Madame Q możesz zobaczyć na stronie wydarzenia.
Dress code: dress to impress! Brokat i cekiny zawsze mile widziane, również na marynarce.

Ważne informacje:
👉 Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
👉 Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Zdjęcie: Gulliver Theis

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →