bryska | Koncert na NTT

bryska | Koncert na NTT

2 września 2023, Sobota

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BRYSKA NA NTT 🔥

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy.

Rok 2023 to mnóstwo nowej muzyki, którą artystka pisze z łatwością i publikuje tak często, że fani powinni czuć się bardzo zaopiekowani. W tym roku odbyła się trasa koncertowa „Nasze LOVESTORY Tour” w ramach której zawita do 11 największych polskich miast!

WEJŚCIE: 19:00
START KONCERTU: 20:00

WSTĘP: +18
poniżej 16 r.ż. z opiekunem

od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna (link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

bryska | Koncert na NTT | 2 września 2023, Sobota, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →