BOR NIGHT | PALUCH | LUBIN | LIPA

BOR NIGHT | PALUCH | LUBIN | LIPA

21 czerwca 2024, Piątek

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

BOR NIGHT NA NTT ❤️‍🔥
JEDNA NOC, TRZY KONCERTY.
PALUCH, LUBIN i LIPA 21 CZERWCA WYSTĄPIĄ NA SCENIE NOCNEGO TARGU TOWARZYSKIEGO!

PALUCH 🔥 to jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop, mający na koncie 15.pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).
W 2022 roku dwa z Jego albumów: Ostatni Krzyk Osiedla oraz Czerwony Dywan otrzymały status diamentowej płyty.
Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh.
LUBIN 🔥 w świat muzyki wkroczył w 2012 roku mając zaledwie 15 lat, a swoją karierę muzyczną zaczynał w rapowej grupie Recidivist.
Przełomem w karierze rapera okazał się moment wejścia w szeregi labelu BOR. W maju 2022 roku ukazał się Jego debiutancki album „Gość” w całości wyprodukowany przez Worka i wydany nakładem wytwórni B.O.R. Records. W lutym 2024 roku miała miejsce premiera EP „Perfumy”, którą Lubin stworzył razem z innym gdańskim raperem o ksywie Bokser.
LIPA 🔥 to poznański raper, członek wytwórni BOR Records. uczestnik akcji Młode Wilki z 2019 roku. Do tej pory wydał dwa, bardzo dobrze przyjęte, solowe krążki. Debiutował 25. października 2019 roku materiałem zatytułowanym “Mgła”, natomiast 26. marca 2021 ukazał się jego drugi solowy album o
tytule Paranoja.
Wychowanek poznańskich blokowisk i muzyczny kameleon. Jak sam mówi, nie chce się szufladkować. Szerokie spektrum inspiracji, pozwala mu na kreowanie stylu unikalnego i zupełnie innego od reszty.
WEJŚCIE: 18:00
START KONCERTU: 20:00
BILETY: SOON
WSTĘP: +18
poniżej 16 r.ż. z opiekunem
od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna
(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5

BOR NIGHT | PALUCH | LUBIN | LIPA | 21 czerwca 2024, Piątek, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →