BONUS RPK | Warszawa

BONUS RPK | Warszawa

23 lutego 2024, Piątek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

ZNOWU RAZEM!

Bonus RPK powraca w wielkim stylu i już 15 lutego wystąpi w warszawskiej Progresji! Gościnnie na scenie możecie spodziewać Kizo, Dobry Dzieciak, Czerwin TWM, DJ Gondek, a to nie wszyscy!

Bonus RPK znany jest z twórczości charakteryzującej się głębokimi tekstami, poruszającymi społeczne tematy, problemy życiowe i refleksję nad rzeczywistością. Jego pasja do rapu zaczęła się już w młodym wieku, a jako nastolatek był członkiem nieistniejącej już grupy UNIKAT. W 2006 roku razem z raperem Wojtanem założył grupę RPK. Debiut solowy Bonusa RPK nastąpił w 2009 roku, gdy wydał album “Wkurwiony Dzieciak”, wydawnictwo nie tylko ugruntowało jego pozycję jako samodzielnego artysty, ale także zyskało uznanie za głębokie teksty, wnikliwy przekaz oraz unikalny styl. Raper w trakcie swojej kariery nawiązał współpracę z wieloma graczami polskiej sceny hip-hopowej, takimi jak DDK RPK, Czarny Furiat, Hipotonia WIWP, Kafar, Steel Banging, Nizioł, Rogal DDL, Rufuz, Sokół czy Quebonafide. Jego wszechstronność i głębokie teksty sprawiły, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych artystów w polskim rapie. Wpadaj do stolicy wspólnie świętować powrót Bonusa na scenę!

BONUS RPK

📅23.02.2024
📍Warszawa, Progresja

🎟BILETY:

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡BONUS RPK

🌐https://www.facebook.com/bonusrpk/
🌐https://www.instagram.com/bonusrpk_official/

🔊”HYMN ULICY”: https://www.youtube.com/watch?v=m8b10KnHCac
🔊”OD ZAWSZE NA ZAWSZE”: https://www.youtube.com/watch?v=JF12cgifV3k
🔊”OPOWIEŚCI Z KRYPTY”: https://www.youtube.com/watch?v=iqY1Frk545s

 

 

BONUS RPK | Warszawa | 23 lutego 2024, Piątek, Progresja

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →