BIS3XSUAL THREES0ME

BIS3XSUAL THREES0ME

6 lipca 2024, Sobota

Schron

Stanisława Taczaka 10, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Jak to mówią “nieszczęścia chodzą parami”, a co z trójkami? Podobno liczba 3 symbolizuje energię, kreatywność i entuzjazm, więc to idealnie opisuje BIS3XUAL THREES0ME – laiza, kubok & ya.khub.
Czy ich trzeba w ogóle przedstawiać?
Laiza – nasza rezydentka, która współtworzy znany Wam cykl DYMY. Uwielbia poznawać nowe brzmienia, miksuje sporo gatunków, typów energii i uwielbia eksperymentować z dźwiękami.
Yya.khub – rozpoczął swoją przygodę za deckami w 2019 roku, jest rezydentem Schronu i tworzy swój autorski cykl GLITCHED. Jego styl charakteryzuje się futurystycznymi dźwiękami, złamanymi rytmami i dystopijną estetyką. Łączy ze sobą industrial, EBM, hard techno, electro oraz break beat, tworząc specyficzną mieszankę.
Kubok – fan szybkich samochodów i jeszcze szybszych brzmień. Uwielbia podnoszące na duchu, epickie i romantyczne melodyjki, potężne kicki, muzykę lat 80., a w swoich setach wtrąca zmieniające nastrój utwory. Na co dzień jest nie tylko DJem, ale też producentem.
𝐌𝐀𝐈𝐍
Laiza
Kubok
ya.khub
𝐎𝐏𝐄𝐍 𝐃𝐄𝐂𝐊𝐒 𝐒𝐓𝐀𝐆𝐄
Groski
𝙈𝘼𝙏𝙏𝙃𝘼𝙑𝙀
N/A
+ GRAMY AFTERKA na dolnym parkiecie
TAX:
20 PLN- do północy
30 PLN – do 6 rano
20 PLN – od 6 do 8
_______________
Info:
– Wstęp na imprezy od 21 roku życia.
– Jeśli zauważysz, że nasza osoba od photo zrobiła Ci zdjęcie wbrew Twojej woli, śmiało to zgłoś.
– Podczas eventu możesz wyjść z budynku klubu i wrócić JEDEN RAZ. Za drugim razem będzie wymagana ponowna opłata za wejście.
_______________
Rules:
SZACUNEK – Bądźmy świadomi gdzie kończy się nasza przestrzeń, a zaczyna przestrzeń drugiej osoby.
GRANICE – Szanujmy emocjonalne i fizyczne granice pozostałych uczestników
ZGODA – Pytaj zanim dotkniesz
ODPOWIEDZIALNOŚĆ – Bądźmy odpowiedzialni za swoje działania. Miejmy świadomość, że nasze działania maja wpływ na innych.
UPRZEDZENIA – Nie zakładajmy czyjejś tożsamości płciowej, preferencji seksualnych, statusu ekonomicznego czy stanu zdrowia.
POUFNOŚĆ – nie róbmy zdjęć na parkiecie, dbajmy o prywatność uczestników imprezy.
REAKCJA – Sprzeciwiajmy się opresji. Widzisz naruszenie naszych zasad? Reaguj, zgłoś sytuację obsłudze baru. Oni będą wiedzieć co z tym zrobić.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →