Biegaj w Krakowie!

Biegaj w Krakowie!

26 września 2021, Niedziela

Las Wolski

, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Sport i aktywność fizyczna wpływają nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycji, ale także pozytywnie oddziałuje na naszą formę psychiczną. Pomimo ograniczeń spowodowanych sytuacją związaną z pandemią koronwirusa, musimy działać – stawiamy na zdrowie i pokazujemy, że biegania w Krakowie nie zatrzyma nic! 🏃‍♀🏃‍♂
Dołączcie do nas! 👊 Zapraszamy na zajęcia biegowe wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania!
Pod profesjonalnym okiem trenerów z AZS AWF Kraków Masters można realizować rozsądny trening, dobrany do każdego poziomu biegowego.
Nie bójcie się pytać – jesteśmy po to, aby odpowiadać! 😊
👤 Kadra trenerska:
👉 dr Grzegorz Sudoł – trener I klasy LA, trzykrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i Europy w chodzie sportowym.
👉 Katarzyna Broniatowska – instruktor LA, zawodniczka i trenerka z bogatym doświadczeniem, reprezentantka Polski, mistrzyni i medalistka mistrzostw Polski, brązowa medalistka halowych mistrzostw Europy w biegu na 1500 m
👉 dr Konrad Rembiasz – trener II klasy LA, były zawodnik. Wieloletnie doświadczenie trenerskie.
👉 mgr Dariusz Kaczmarski – trener I klasy LA, były maratończyk, założyciel grupy AZS AWF Kraków Masters.
👉 Jakub Zięba – absolwent krakowskiej AWF, trener II klasy lekkiej atletyki PZLA i licencjonowany trener personalny.
👉 Katarzyna Chryczyk – absolwentka AWF Kraków, zawodniczka startująca na średnich dystansach. Trenerka w klubie AZS AWF Kraków. Medalistka mistrzostw Polski na różnych dystansach.
👉 Patryk Marmon – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach średnich. Zawodnik czynnie startujący w zawodach. Reprezentant Polski, przez wiele lat zawodnik kadry narodowej.
👉 Grzegorz Kunc – były reprezentant Polski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Zawodnik specjalizujący się w biegach średnich. Czynny zawodnik z dużym doświadczeniem pomimo młodego wieku.
👉 Magdalena Sudoł – trenerka w klubie AZS AWF Kraków, prowadzi zajęcia również dla dzieci z LDK, a wcześniej w programie Młodzieżowe Spotkania z Lekką Atletyką. Była medalistka mistrzostw Polski w czwórboju lekkoatletycznym. Zdobyła medal Akademickich Mistrzostw Polski jak i Mistrzostw Polski Seniorów. Nauczyciel WF. Trener II klasy PZLA.
📣 Uwagi:
Nie zapewniamy szatni ani tzw. depozytu. Organizatorzy nie ubezpieczają osób biorących udział w treningach. Uczestnicy deklarują, że biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.
Udział w treningach jest bezpłatny.
Zapraszamy!
ZIS i Trenerzy AZS AWF Kraków Masters


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →