Białystok New Pop Festival 2021

Białystok New Pop Festival 2021

10 lipca 2021, Sobota

Białystok

, Białystok

Start: godz. 15:00

Podziel się:

ZMIANA DATY Wszystkie bilety zakupione na Białystok New Pop Festival 2020 Online zachowują ważność na przyszły rok.
Białystok New Pop Festival powraca! Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 roku na Dziedzińcu Pałacu Branickich. Line up przyszłorocznej edycji otwiera T.Love/Muniek! Wkrótce kolejne ogłoszenia! Białystok New Pop Festival bilety już w sprzedaży!
🎟️Białystok New Pop Festival 2021 bilety🎟️
Karnety dwudniowe – 85zł
Bilety jednodniowe (sobota lub niedziela) – 49zł
Bilety dla seniorów od 65 roku życia i dzieci do lat 12 za 1 zł + 3 zł opłaty serwisowej ⚡⚡Pula biletów ograniczona!⚡⚡
Bilety dla osób niepełnosprawnych
W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl
W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę.
Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.
🎤🎤Białystok New Pop Festival🎤🎤
To dwudniowy miejski festiwal kulturalny o charakterze piknikowym. W programie Białystok New Pop Festival cała masa atrakcji dla starszych i młodszych fanów dobrej muzyki i pysznego jedzenia.
Białystok New Pop Festival oferuje m.in.: koncerty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, a do tego strefy aktywnego wypoczynku, chilloutu i dla dzieci.
❓ Masz pytania?
Napisz nam wiadomość na Facebooku lub na Instagramie @bialystoknewpop


Zobacz także