Beyond The Black + Ankor / 24 IV 2024 / Kraków

Beyond The Black + Ankor / 24 IV 2024 / Kraków

23 kwietnia 2024, Wtorek

Kamienna12

Kamienna 12, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Występ Beyond The Black, to koncert nie do pominięcia, jeśli cenicie w metalu patos i przebojowość, które podkreśla delikatny, acz wyrazisty głos wybitnej wokalistki Jennifer Haben. Niemieccy mistrzowie dopracowanego do granic metalu symfonicznego zagrają 23 kwietnia w Krakowie.
Beyond The Black play shows you should never skip! German symphonic metal band will perform in Cracow on April 23rd, 2024.

𝗕𝗘𝗬𝗢𝗡𝗗 𝗧𝗛𝗘 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞 🇩🇪 metal symfoniczny:
Beyond the Black budzą podziw swoją żelazną etyką pracy – nie dość, że w styczniu wypuścili eponimiczny krążek (piąty w dyskografii), to jeszcze dosłownie przed chwilą zademonstrowali światu świeżutki numer, “Call My Name”. Czy to kandydat na największy hit w historii grupy? Całkiem możliwe, co imponuje tym bardziej, biorąc pod uwagę sowitą porcję przebojów, które Niemcy wydali do tej pory. Jak widać, pupile Nuclear Blast nie zwalniają tempa, a ich maksymalnie wielki i monumentalny metal symfoniczny z każdym materiałem staje się coraz szlachetniejszy. Bo tutaj w parze idą duże refreny i zmyślne aranżacje; lepiące się do ucha melodie i odpowiednia dawka ciężaru; dopieszczona produkcja w pakiecie z organicznym brzmieniem. Nie sposób ich nie kochać.
www.facebook.com/beyondtheblackofficial
www.youtube.com/watch?v=vkPSc-eglpo
www.instagram.com/beyondtheblack_official/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →