BELMONDAWG

BELMONDAWG | Wrocław

28 października 2023, Sobota

Zaklęte Rewiry

Krakowska 100, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Najnowsze informacje o Belmondawg

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Poppyn, Distorted Agency i Studio Super zapraszają na koncert Belmondawg we Wrocławiu!

Zobacz newsa – rytmy.pl/belmondawg-zagra-w-warszawie/

 

DATA: 28.10.2023
VENUE: Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100
DRZWI: 18:00
START: 20:00

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Na koncercie pojawi się w towarzystwie Expo 2000 oraz Yomenika.

Spodziewajcie się prezentacji materiału z kultowego już minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), ostatnich singli, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów.

SPOTIFY:

 

open.spotify.com/artist/41OErJWZbkNcNzYPoy0PWJ

 

INSTAGRAM:

www.instagram.com/belmondawg

 

www.instagram.com/expo_zweitausend

 

WWW:

poppyn.org

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

🔴 Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na imprezę.

🔴 Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
WZÓR ZGODY: tiny.pl/wtxqb

🔴 Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod kreskowy na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany kreskowy w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

🔴 Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem

Belmondawg Tour:
6 października – Warszawa
13 października – Białystok
28 października – Wrocław
11 listopada – Poznań

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

BELMONDAWG | Wrocław | 28 października 2023, Sobota, Zaklęte Rewiry

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →