Beast In Black + Firewind / 14 III 2023 / Kraków

14 marca 2023, Wtorek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 17:30

Podziel się:

🇵🇱 Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce podczas “Dark Connection Tour 2023”. Album, na którym znalazły się m.in. hity takie jak: „Moonlight Rendezvous”, „Broken Survivors”, czy „One Night In Tokio” ukazał się w październiku 2021 roku od Nuclear Blast Records. Płyta z pewnością trafi w gusta fanów klimatycznego, klasycznego heavy metalu, który Beast In Black komponuje nieprzerwanie od lat. W roli supportu zespołu zagra grupa Firewind.
🇬🇧 Beast In Black will perform in Poland during their album promo tour with Firewind as a support.

🎸 𝗕𝗘𝗔𝗦𝗧 𝗜𝗡 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞 🇫🇮 heavy metal, power metal:
“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” – romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black. Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?
Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza.
Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.
🔗 www.facebook.com/beastinblackofficial/
🔗 www.youtube.com/watch?v=Hm1eWYDNSNk
🔗 www.instagram.com/bib_band/
🎸 𝗙𝗜𝗥𝗘𝗪𝗜𝗡𝗗 🇬🇷 power metal. heavy metal:
Jeśli za metal zabiera się koleś, który terminował jako gitarzysta u Ozzy’ego Osbourne’a, to z miejsca warto dać mu kredyt zaufania. W ramach Firewind Gus G ten kredyt spłaca, ponieważ tutaj dostajemy najwyższej próby power metal w klasycznym wydaniu. Są tu wzniosłe momenty, jest techniczna smykałka dopracowana do perfekcji, a do tego hity – idealne w warunkach koncertowych. Kochacie metal? Jeśli tak, pokochacie też Firewind.
🔗 www.facebook.com/firewindofficial
🔗 www.youtube.com/watch?v=MqEucEmmh70
🔗 www.instagram.com/firewindofficial/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →