Beast In Black / 14 III 2023 / Kraków

Beast In Black / 14 III 2023 / Kraków

14 marca 2023, Wtorek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce podczas “Dark Connection Tour 2023”. Album, na którym znalazły się m.in. hity takie jak: „Moonlight Rendezvous”, „Broken Survivors”, czy „One Night In Tokio” ukazał się w październiku 2021 roku od Nuclear Blast Records. Płyta z pewnością trafi w gusta fanów klimatycznego, klasycznego heavy metalu, który Beast In Black komponuje nieprzerwanie od lat.
Beast In Black will perform in Poland on March the 14th 2023 @ 'Studio’ klub, Cracow and on March the 15th at @ 'Progresja’, Warsaw.

🎸 𝗕𝗘𝗔𝗦𝗧 𝗜𝗡 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞  heavy metal, power metal:
“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” – romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black. Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?
Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza.
Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.
🔗 www.facebook.com/beastinblackofficial/
🔗 www.youtube.com/watch?v=Hm1eWYDNSNk
🔗 www.instagram.com/bib_band/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →