BE Anjuna Boat @ Wrocław

BE Anjuna Boat @ Wrocław

7 czerwca 2024, Piątek

Bulwar Xawerego Dunikowskiego

południowy brzeg Odry, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

💧Be Kolektiv oraz Deep In My Soul mają zaszczyt zaprosić was na kolejną edycję BE ANJUNA BOAT, która tradycyjnie odbędzie się w dniu 7 czerwca we Wrocławiu na pokładzie statku „Nereida”.

Data ta jest nieprzypadkowa, ponieważ tego weekendu miasto będzie gościło wiele znakomitości związanych z klimatami Anjuny i nie tylko, a rozpocząć go chcemy czterogodzinnym rejsem w klimatach

płynącego deepu oraz progressive house.

💧Pamiętajcie, że należy przybyć wcześniej bo łajba nie czeka i odbija punktualnie.

💧Po zakończonym rejsie zapraszamy Was do magicznego Wdech/Wydech Rooftop (www.facebook.com/events/1470723623863808) gdzie czarować będzie NOX VAHN .

Dla fanów szybszych brzmień w
dniu następnym Target One Festival. Otwarcie sezonu zapowiada dniu następnym Target One Festival. Otwarcie sezonu zapowiada się mocno.

ZAPRASZAMY!

❗Line up: SOON

➡️ Wymagane posiadanie ważnego biletu uprawniającego rejsu w postaci elektronicznej lub papierowej.

➡️Brak możliwości zwrotu zakupionego biletu.

➡️Brak możliwości wnoszenia na pokład statku alkoholu. Do dyspozycji pozostaje w pełni wyposażony bar (płatność kartą i gotówką).

➡️W przypadku warunków pogodowych uniemożliwiających odbycie rejsu ze względu na stan wód oraz bezpieczeństwo uczestników impreza może zostać przeniesiona lub odwołana wraz z przeniesieniem biletów lub zwrotem.

❗Data: 07/06/2024

❗Czas: 18:00-22:00

❗Miejsce: Bulwar Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu

Organizatorzy: Be Kolektiv & Deep In My Soul

BE Anjuna Boat @ Wrocław | 7 czerwca 2024, Piątek, Bulwar Xawerego Dunikowskiego

Biletomat.pl
160 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →