BBNO$ | BBNOEURO TOUR

BBNO$ | BBNOEURO TOUR

29 marca 2023, Środa

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

🚨 BBNO$ wraca do Polski! 🚨
Po wyprzedanym koncercie w lipcu tego roku, z przyjemnością zapraszamy Was na kolejny występ artysty. BBNO$ w ramach promocji nowego albumu „bag or die” wpadnie do warszawskiego klubu Palladium rozkręcić prawdziwą imprezę! Będzie się działo! 🔥
——————————————————————–
Dorastając i ucząc się z domu wraz ze swoim bratem fotografem oraz siostrą-naukowcem, BBNO$ od samego początku podchodził w metodyczny sposób do swojej twórczości i przedsiębiorczości. Długo przed rozpoczęciem tworzenia muzyki, BBNO$ wymyślał nowe i oryginalne sposoby na odnoszenie sukcesów zarówno w grach komputerowych, jak i w szkole. Po pierwszej styczności z hip-hopem, w końcu był w stanie nakierować swoją pomysłowość na budowanie swojej pozycji, jako artysty. Zaczynał od Soundcloud’a oraz wspierał społeczność podobnie myślących artystów. W ten sposób nawiązał długotrwałą artystyczną relację z Yung Gravy oraz z innymi twórcami z Youtube’a.
Po ukończeniu studiów, z 4 międzynarodowymi trasami i 2 albumami na swoim koncie, BBNO$ jest gotów wznieść swoją karierę na jeszcze wyższy poziom. Poza swoim ostatnim singlem Lalala oraz rekordową ilością streamów (44 miliony w ciągu miesiąca), artysta wydał swój trzeci album i pod koniec sierpnia wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej.
Od czasu debiutu w 2016 roku zgromadził łącznie ponad 350 milionów odtworzeń na całym świecie.Historia BBNO$ jest znakomitym przykładem jak duży potencjał ma autoreklama. Jego ogromna zawziętość połączona z niespotykaną kreatywnością i charyzmą udowadniają, że na przepełnionym rynku muzycznymnadal jest miejsce dla niezależnych i wyznaczających nowe granice artystów.

 

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →