BassTrip #10 - Survival (UK) @ Dom Technika

BassTrip #10 – Survival (UK) @ Dom Technika

24 września 2022, Sobota

Dom Technika

Wieniawskiego 5/9, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

24 września zagra dla Was 🔥 Steve Kielty aka Survival! 🔥
Jego dorobek artystyczny ukazywał się wielokrotnie na jednych z najważniejszych wydawnictw w świecie dnb: między innymi Metalheadz, Dispatch Recordings, 31 Recordings, Exit Records UK, Shogun Audio, Critical, czy Quarantine. W latach 2008-2011 ukazywały się też releasy na jego własnym labelu: Audio Tactics.
Survival to kozak producent dnb, inżynier dźwięku a także, ciekawostka, finalista brytyjskiego Masterchefa z 2017 roku 🙂 Oprócz konkretnego dorobku solowego, ma na swoim koncie ogrom doskonałych kolaboracji m.in. z Silent Witnessem, Ant TC1, Breakiem, DLRem, Fiercem, Zero Tolerance i wieloma, wieloma innymi. Z kolei jego współpraca ze Scriptem przerodziła się kilka lat temu we wspólny projekt znany pod nazwą Scar. Btw, Scar, we wcieleniu Scripta, mieliśmy okazję w Poznaniu już usłyszeć za sprawą DrumObsession w 2016 roku. U nas tym razem naszym gościem Survival! 🙂
Jesteśmy naprawdę w opór podjarani, że na 10 edycję udaje nam się sprowadzić do Domu Technika tej klasy artystę, którego numery mega często goszczą w naszych BassTripowych setach i nie możemy się doczekać aż za miesiąc znowu razem potańczymy!
LINE-UP:
// Survival (Metalheadz/Dispatch/31/Integral), UK
*support ogłosimy wkrótce!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →