Baasch – koncert w Fosie pełnej kultury

1 sierpnia 2020, Sobota

Amfiteatr w Radomiu

Parkowa 1, Radom

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Weekend czerwony w „Fosie pełnej kultury: Prosto z palety” -„Będzie ogień!” 🔥

💓Ukoronowaniem czerwonej soboty będzie koncert Baascha! Po raz pierwszy w Radomiu!

🔥Baasch dał się już poznać jako producent o własnym rozpoznawalnym stylu. Przeplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowanych, mrocznych piosenkach. Jego muzyka to też chwytliwe, zapadające w pamięć refreny i hipnotyzujący wokal.

🔥Trzeci album Baascha to kontynuacja starannie wypracowanej stylistyki poprzednich krążków – inteligentnego dialogu muzyki tanecznej z dark-popem. Nowe piosenki są rejestracją życia toczącego się pod osłoną nocy. Baasch w charakterystyczny dla siebie sposób pisze o uczuciowości i relacjach. Duszny klimat nocnego życia ujął w odważnych tekstach, po raz pierwszy sięgając w swoich utworach po język polski. Całość została napisana i skomponowana pod osłoną nocy.

🔥Baasch odstawił na bok ballady, pozwalając zdominować nowy krążek rytmicznym, tanecznym brzmieniom, satysfakcjonujących zarówno fanów dotychczasowej twórczości, jak i sympatyków klubowych parkietów.

🔥Kim jest Baasch? Wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów. Od kilku lat aktywny na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. Oba jego albumy studyjne wydane w NEXTPOPie zebrały świetne recenzje i znalazły się w licznych rankingach końcoworocznych jako jedne z najlepszych polskich płyt.

🔥Baasch współpracuje z dużą częścią polskiej ambitnej sceny elektronicznej. Nagrywał z takimi artystami jak: Rysy, Bokka, Mary Komasa, Novika, Wojtek Urbański, Agim, Piotr Bejnar i wielu innych. Skomponował także muzykę do głośnego filmu „Płynące Wieżowce” Tomasza Wasilewskiego.

🔥Zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Koncertował też za granicą: Niemcy, Francja, Norwegia, Islandia, Chiny, Czechy, Litwa, Rumunia.

Koncertuje w składzie:
Baasch – wokal, elektronika
Robert Alabrudziński – perkusja
Aleksander Żurowski – elektronika

🔥Baasch przywiązuje dużą uwagę do wizualnej strony swoich koncertów. Uważa scenografię i koncepcję świetlną za bardzo ważny element sceniczny. Jego występom zawsze towarzyszy specjalna oprawa.

🔥Formularze na koncert:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBDr9Aj5TaroW-yA1iKH3y6wFEh5ip4-MnWw_kDx0oAhNAxw/viewform

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

🔥Koncert będzie transmitowany on-line na naszym fb i w Telewizji Dami.

🔥Smakowa oprawa w plażowym barze – Otwarta – WINE CAFE –

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Miasta Radomia.


Zobacz także