Arch Enemy / 6 VII 2023 / Kraków

Arch Enemy / 6 VII 2023 / Kraków

6 lipca 2023, Czwartek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 18:30

Podziel się:

🇵🇱 Arch Enemy powraca do Polski z nowym albumem! Szwedzka ikona melodyjnego death metalu zagra w Gdańsku i Krakowie już w lipcu 2023 roku!
🇬🇧 Arch Enemy is back with their newest record! This Swedish melodic death metal icon will play in Gdańsk and Cracow in July 2023!

🎸 𝗔𝗥𝗖𝗛 𝗘𝗡𝗘𝗠𝗬 🇸🇪 melodic death metal:
Michael Amott może być z siebie dumny, bo zapisał się na kartach historii death metalu w różnych składach (m.in. Carcass czy Carnage), a Arch Enemy to najpopularniejszy, największy i zdecydowanie najbardziej dopracowany z nich. Recepta Szwedów na idealną krzyżówkę między doniosłością wpadających w ucho heavymetalowych melodii i śmierćmetalowej rzezi niewiniątek okazała się skuteczna jak diabli. Koncerty w wielkich klubach, na halach – nie byłoby tego, gdyby nie wzorcowo opanowana sztuka pisania piosenek. Zeszłoroczne “Deceivers” mówi w tej materii najwięcej: riffy was zgniotą, solówki zachwycą, a wokale i refreny nie wypadną z głowy nawet po długim. Na żywo te wszystkie elementy kopią kilkukrotnie mocniej, więc nie pożałujecie.
🔗 www.facebook.com/archenemyofficia
🔗 www.youtube.com/watch?v=h5nDeMvPJZE
🔗 www.instagram.com/archenemyofficial/

5.07.2023 – Gdańsk / B90
6.07.2023 – Kraków / Klub Studio

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀 *2 II | 10:00*:

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →