ANTYTILA KRAKÓW

ANTYTILA KRAKÓW

13 kwietnia 2023, Czwartek

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Rockowy zespół Antytila / Антитіла, walczący z Rosją, wystąpi w Polsce🔥
Słynny ukraiński zespół „Antytila” da koncerty charytatywne, aby zebrać fundusze dla Sił Zbrojnych Ukrainy i pomocy humanitarnej.
◾️13.04 KRAKÓW. 20:00. Klub Kwadrat
Śpiewali z Bono i The Edge z U2 w kijowskim metrze, wydali piosenkę z Edem Sheeranem i wykonali ją razem na żywo kilka miesięcy temu w Warszawie. Od samego początku wojny wymienili swoje instrumenty muzyczne na broń i wraz z milionami Ukraińców zaczęli bronić swoich ziem.
Teraz zaśpiewają w Polsce. Zagrają swój nowy album MLNL, który ukazał się drugiego dnia wojny.
„O naszym zespole słyszeliście z wywiadów radiowych i telewizyjnych, teraz czas poczuć i posłuchać naszej muzyki na żywo. Przez cały ten czas otrzymaliśmy ogromne wsparcie z całej Europy i jesteśmy szczerze przekonani, że ludzie czekają na nasz występ. Zapraszamy wszystkich na nasze koncerty. Najlepsze światło i dźwięk, ukraiński groove i ukraińska dusza w każdym utworze. To wszystko będzie na Was czekać na naszych koncertach. A co najważniejsze – prawdziwa wiara w Zwycięstwo! – mówi frontman zespołu Antytila Taras Topolya.
Nie przegap okazji, by usłyszeć na żywo Antytila.

Довгоочікуваний анонс!
Szacunek, zaufanie, wsparcie, jednosc – Повага, довіра, підтримка, єдність.
Такими словами ми завершили наш виступ на головному вокальному шоу Польщі в жовтні, а сьогодні ці слова стають константою, яка переростає у велику міжнародну коаліцію.
Нові дати концертів у Польщі.
12/04 Варшава
13/04 Краків
19/04 Вроцлав
20/04 Гданськ
21/04 Познань
Не втомлюватимемося дякувати за підтримку ЗСУ, підтримку українців, які тимчасово знаходяться в Польщі та за підтримку творчості.
До зустрічі!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →