Antigama | Redemptor | Shodan | Godslut | 30.04.2023 | Toruń, NRD

Antigama | Redemptor | Shodan | Godslut | 30.04.2023 | Toruń, NRD

30 kwietnia 2023, Niedziela

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

💥 Chroma Music & Blackened Art zapraszają na trasę DECOMPOSITION ENSEMBLES TOUR 💥
W klubie NRD zagrają:

🔊 ANTIGAMA (grindcore)
www.facebook.com/antigama
www.antigamaofficial.bandcamp.com
Antigama od 23 lat tworzy nieskrępowany grindcore’owy chaos i nie wytycza granic w swojej awangardowej postawie i mechanistycznym podejściu do noise’a. W 2006 roku zespół podpisał światowy kontrakt z Relapse Records. Z nowym perkusistą Pawłem Jaroszewiczem, który dołączył do zespołu w 2011 roku, nagrali mini LPs Stop The Chaos i Depressant. Antigama zagrała wiele koncertów, tras i festiwali, a do najważniejszych należały występy m.in. na Obscene Extreme Festival, Brutal Assault, Metalfest, Netherlands Deathfest, Metalmania Festival czy headlining tour po Wielkiej Brytanii w 2018 roku. W Stanach Zjednoczonych zespół wziął udział w najbardziej prestiżowych festiwalach muzyki ekstremalnej: Maryland Deathfest i California Deathfest. Antigama zagrała z takimi zespołami,jak Napalm Death, Nasum, Enemy Soil, Decapitated, Fuck the Facts, Drugs of Faith, Today is the Day, Dying Fetus, Noisear, Agoraphobic Nosebleed, Brutal Blues, Vader oraz wieloma innymi. Zespół ma na koncie liczne splity z zespołami takimi jak m.in. Pig Destroyer, Drugs of Faith, Coldworker, The Kill, Noisear, Nyia, Anima Morte, Total Fucking Destruction, Rot czy artystami takimi, jak legendarny polski kompozytor muzyki elektronicznej Władysław „Gudonis” Komendarek. Do większych wydarzeń należały także występy teatralne oraz udział w stworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry Cyberpunk 2077 i opartego na niej serialu na platformie Netflix.
➡️ Unclear Conversions
youtu.be/ab0wmHP52e8
➡️ Holy Hand
youtu.be/MKruiXH3eQg
➡️ Posłuchaj na Spotify
open.spotify.com/artist/0iGHo9o0cCImrhjkhi9GZY

🔊 REDEMPTOR (post death metal)
www.facebook.com/redemptorPL
www.redemptorpl.bandcamp.com
Zespół działający na polskiej scenie od 2001 roku.
Stylistycznie najbliżej im do klasyki gatunku spod znaku Morbid Angel, Gorguts czy Death. Jednocześnie Redemptor przez lata przemycał do swojej twórczości elementy fusion/progressive co znalazło odzwierciedlenie w wydawnictwach: “None Pointless Balance”, Nanosynthesis, 4’th Density i “The Jugglernaut”. W 2017 roku albumem “Arthaneum” zespół zaprezentował zupełnie inne oblicze.
Awangardowe kompozycje pełne dysonansowych riffów i charakterystycznych solówek, budujące klimat i przestrzeń instrumentami klasycznymi, stały się nowym kierunkiem dla Redemptor. Esencję tej idei stanowi ostatni, wydany w 2021 roku album “Agonia”. Od 2017 roku Redemptor związany jest z wytwórnią Selfmadegod Records.
➡️ Potion of The Skies
youtu.be/yQt87ayalWY
➡️ Les Ruines De Pompéi
youtu.be/OmNBra4HPho
➡️ Posłuchaj na Spotify
open.spotify.com/artist/60kPK9RqCOcrN7mvt1iR6G

🔊 SHODAN (death metal / progressive death metal)
www.facebook.com/Shodanband
www.shodan.bandcamp.com
Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza “Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album “Protocol of Dying”. 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. 2020 SHODAN ujawnia następcę debiutu “Death, Rule Over Us”, na którym odważniej eksploruje zapoczątkowany na “Protocol of Dying” styl, pielęgnując swoją fascynację post punkiem i surowym brzmieniem. Po licznych koncertach u boku m.in. Rotting Christ i Batushki Krzysztofa Drabikowskiego, zajmuje się nagraniem trzeciej pełnowymiarowej płyty
➡️ This World Means Nothing
youtu.be/lGy6lCVqnY8
➡️ I Have Crowned Myself
youtu.be/nEOoRv7s2hg
➡️ Posłuchaj na Spotify
open.spotify.com/artist/6taF5Yss2UjA88StJOliS5

🔊 GODSLUT (death / thrash metal)
www.facebook.com/godslut
Miks death i thrash metalu inspirowanego Vader, Suffocation, Decapitated czy Death. Zespół powstał z inicjatywy gitarzysty Krzyśka Śniadeckiego. Debiutowali w 2021 roku singlem “Crucified”.
➡️ Crucified
youtu.be/SQSLbmwcNdw
➡️ Chaos
youtu.be/0nfWPB68gGo

🟥 Miejsce: Toruń – NRD
🟨 Data: 30.04.2023
🟩 Godzina: 19:00
🟦 Bilety: 59 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →