ANTHIMOS APOSTOLIS QUARTET | POZNAŃ

ANTHIMOS APOSTOLIS QUARTET | POZNAŃ

29 sierpnia 2023, Wtorek

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 ANTHIMOS APOSTOLIS- urodzony w Polsce Grek uznawany jest za jednego z najciekawszych instrumentalistów

współczesnej muzyki jazzowo-rockowej. Gitarzysta z powołania,perkusista z zamiłowania.Nieodłącznie kojarzony z bluesem(Dżem,SBB) ale również z jazzem i rockiem. Koncertował m in z Czesławem Niemenem,Tomaszem Stańko,grał z Patem Metheny,Gilem Goldsteinem,Paulem Wertico,Tomaszem Szukalskim czy Jimem Beardem.

 

PIOTR MATUSIK– wybitny muzyk grający na instrumentach klawiszowych. Zdobywca Grand Prix na Festiwalu muzycznym w Belgii.

ROBERT SZEWCZUGA oraz OLAF WĘGIER– członkowie Quartetu-muzycy sesyjni,grający z najwybitniejszymi artystami jazzowymi w Europie.


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

ANTHIMOS APOSTOLIS QUARTET | POZNAŃ | 29 sierpnia 2023, Wtorek, 2progi

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →