Ania Leon | 29.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

Ania Leon | 29.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

29 czerwca 2024, Sobota

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

29.06 wystąpi dla Was Ania Leon – wokalistka i kompozytorka, która zdobyła uznanie dzięki swojemu unikalnemu stylowi łączącemu pop, elektronikę i elementy alternatywne. Jej muzyka charakteryzuje się oryginalnym brzmieniem i szczerymi tekstami, które przyciągają szeroką publiczność. 24 czerwca 2022 roku ukazał się debiutancki album artystki zatytułowany “Łezki”. Promowały go entuzjastycznie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” oraz “Przypadki”. Utwory te charakteryzują się dusznym, elektronicznym brzmieniem dark popu. Ania inspiruje się takimi artystami jak Banks, Billie Eilish, Lorde oraz Sevdaliza. Muzykę tworzy wspólnie z Arkiem Koperą, który współpracował m.in. z Darią Zawiałow, Sanah oraz Orkiestrą Męskiego Grania.

Poznaj twórczość Ani Leon:
🔶 Youtube:
Z Igorem Herbutem w utworze „Outro”: www.youtube.com/watch?v=PMp2VpjQBjE
🔶 Spotify:
open.spotify.com/artist/43QBxtuscxneLyKYYEFfEu
🔶 Instagram:
www.instagram.com/anialeonmusic/
Od 22.00 do 2.00 na DJ-ce pojawi się Aura Livvy
Wstęp: free
Liczba miejsc: ograniczona do 230
Wstęp dla osób 18+
Do zobaczenia na pokładzie o 20.30!
——
Przystań na chwilę, zostań na dłużej… Nowa Fala włoskiego orzeźwienia! Już od 14 czerwca do 18 sierpnia w nowej odsłonie na Przystani Nowa Fala nad Wisłą. Jedyna taka SpritzBARka w Warszawie – wejdź do naszej niepowtarzalnej strefy i poczuj włoski klimat w centrum stolicy.
Czeka Cię tu nie tylko wyjątkowy design, strefa chillu i muzyki na żywo, ale też wiele aktywności, warsztatów i koncertów. W czwartki i niedziele organizujemy DJ sety, natomiast w piątki i soboty koncerty. Na bieżąco będziemy informować o nowych wydarzeniach na SpritzBARce – stay tuned!
Wpadaj do naszej wyjątkowej strefy i poczuj niepowtarzalny klimat Aperol SpritzBARki.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →