Amon Amarth + Bleed From Within / 6 VII 2023 / Warszawa

Amon Amarth + Bleed From Within / 6 VII 2023 / Warszawa

6 lipca 2023, Czwartek

Letnia Scena Progresji

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

#melodicdeathmetal #metalcore #groovemetal #warszawa
 Amon Amarth powraca! Bezapelacyjna legenda szwedzkiego melodyjnego death metalu odwiedzi Warszawę na jeden letni koncert w towarzystwie Bleed From Within.
 Amon Amarth will come back to Poland on July the 6th to perform in Warsaw with Bleed From Within as a support.

🎸 𝗔𝗠𝗢𝗡 𝗔𝗠𝗔𝗥𝗧𝗛 🇸🇪 melodic death metal:
Szwedzki melodyjny death metal bezsprzecznie wpłynął na obecne pokolenia młodych metalowców, a Amon Amarth jest jednym z głównych tego powodów. Skandynawska załoga pod dowództwem niezmordowanego i piekielnie przekonującego Johana Hegga przemierza świat swym drakkarem nieprzerwanie już od ponad trzech dekad i ani myśli, by się zatrzymywać. Śmiercionośny styl sztokholmskiego składu to specyficzne połączenie wzniosłych melodii, dostojnych riffów, ciężaru oczywiście, a gdy trzeba, to i gonitwy przed siebie. Recepta wciąż działa, rdzy nie widać, grupa prezentuje ponadprzeciętną formę, co udowadnia zeszłoroczna “The Great Heathen Army”. Kerrang!, Banger TV, Metal Injection i gros podobnie wpływowych mediów na rynku ekstremalnego grania bez wahania umieściły ją w poczcie najlepszych płyt 2022 roku, a zawartość potwierdza, że nie są to czcze deklaracje. Zapraszamy na koncert – będzie sporo wiosłowania, jak zawsze zresztą. Wiemy, że już nie możecie się doczekać!
🔗 www.facebook.com/amonamarth
🔗 www.youtube.com/watch?v=Je3EcJhxUP8
🔗 www.instagram.com/amonamarth/
BLEED FROM WITHIN (Wielka Brytania)
melodic death, groove, metalcore:
Istnieje wiele sposobów na pchanie wózka z napisem “metal ekstremalny” do przodu, a Bleed From Within wybrali drogę polegającą na piosenkowym miszmaszu odmiennych nurtów. Bo ta muzyka buja, ale i rozsadza ciężarem; jest chwytliwa, a jednocześnie niepokojąca; straszy i zarazem zaprasza do zabawy w młynie. Ich miks szwedzkiego death metalu w wydaniu melodyjnym, deathcore’u i nowoczesnego groove metalu to rzecz, która na żywo emanuje niepodrabialną energią. Słowem: nie powstrzymacie się od machania głową i innymi kończynami. Już teraz Brytyjczycy zaskarbili serca wielu fanów, a trwający cykl koncertowo-promocyjny “Shrine” udowadnia, że będzie ich jeszcze więcej.
www.facebook.com/bleedfromwithinband
www.youtube.com/watch?v=BGKS3mW2XPM
www.instagram.com/bleedfromwithin/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →