Alicja | 22.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

Alicja | 22.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

22 czerwca 2024, Sobota

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Jej głos sprawia, że ciarki przechodzą po całym ciele! To właśnie Alicja zawita na pokładzie Aperol SpritzBARki 22.06, która znana jest z wygranej w programie “The Voice of Poland” w 2019 roku. Jej styl muzyczny to głównie pop i soul. Ten właśnie nurt pozwala pokazać możliwości wokalne Alicji. Koncert stanowić będzie prawdziwą gratkę dla wszystkich, którzy uwielbiają unikalną i ciepłą barwę głosu w soulowej odsłonie. Alicja zyskuje serca słuchaczy swoimi interpretacjami muzyki R’n’B oraz soul, a w jej najnowszych utworach możemy usłyszeć autorskie teksty oparte na osobistych przeżyciach. Już za kilka tygodni zostanie wydany jej debiutancki album, promowany przez entuzjastycznie przyjęte single “spokojnie panowie”, “nie wraca” oraz “za dużo łez”. Na nadchodzącej płycie znajdą się opowieści, które pozwolą nam odkryć Alicję na nowo – jako dojrzałą artystkę.

Poznaj twórczość Alicji:
🔶 Youtube:
„Zaczekam” feat. Chloe Martini: www.youtube.com/watch?v=Te8GtbaRs3A
„Stój”: www.youtube.com/watch?v=oE5uGdA0WeM
🔶 Spotify:
open.spotify.com/artist/1QDigvoDqzcojpLCK6soAb
🔶 Instagram:
www.instagram.com/aliciaszemplinska/
🔶 TikTok:
www.tiktok.com/@aliciaszemplinska
Od 22.00 do 2.00 muzyczne stery przejmie BAVNO!
Wstęp: free
Liczba miejsc: ograniczona do 230
Wstęp dla osób 18+
Do zobaczenia na pokładzie o 20.30!
——
Przystań na chwilę, zostań na dłużej… Nowa Fala włoskiego orzeźwienia! Już od 14 czerwca do 18 sierpnia w nowej odsłonie na Przystani Nowa Fala nad Wisłą. Jedyna taka SpritzBARka w Warszawie – wejdź do naszej niepowtarzalnej strefy i poczuj włoski klimat w centrum stolicy.
Czeka Cię tu nie tylko wyjątkowy design, strefa chillu i muzyki na żywo, ale też wiele aktywności, warsztatów i koncertów. W czwartki i niedziele organizujemy DJ sety, natomiast w piątki i soboty koncerty. Na bieżąco będziemy informować o nowych wydarzeniach na SpritzBARce – stay tuned!
Wpadaj do naszej wyjątkowej strefy i poczuj niepowtarzalny klimat SpritzBARki.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →