AFRICAN BEATS TOUR: Moribaya & The Afronauts

21 października 2022, Piątek

Klubokawiarnia Mleczarnia

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

***

19:00 Otwarcie drzwi / warm up
20:00 Moribaya
22:00 The Afronauts
0:00 After Party / Jam session


African Beats on Tour! Zapraszamy na gorące wieczory z muzyką afrykańską! Bębny z serca Afryki oraz najlepszy, nadwiślański afrobeat porwą nas w trans i zapewnią kilka godzin dobrej, organicznej zabawy. O dynamikę wydarzenia zadbają zespoły Moribaya z Warszawy oraz The Afronauts z Krakowa. Dołączcie do nas i dajcie się porwać energii żywiołów, rytmom korzeni i nieskrępowanej radości w tańcu.

African Beats Tour to cykl koncertów klubowych, realizowanych przez Agencję Perspektywy. Do najbardziej klimatycznych miejscówek w kraju, zapraszamy najlepsze, polskie zespoły, wykonujące rdzenną muzykę afrykańską. Wszystko ku chwale celebracji życia, tolerancji i pozytywnych wibracji. Niech płonie! 🔥

THE AFRONAUTS (Polska/Maroko/RPA)
Jeden z najlepszych afrobeatowych zespołów w Polsce! Grupę tworzy ośmiu muzyków pochodzących z różnych zakątków świata, którzy zdobywają serca słuchaczy od pierwszego brzmienia. Zespół łączy to, co najlepsze w funku, jazzie i muzyce afrykańskiej. Ich aranżacje rozgrzewają scenę do czerwoności. The Afronauts wylądowali w Krakowie w styczniu 2019 wprawiając w osłupienie publiczność, która nie była przygotowana na tak potężną dawkę energii. Misją zespołu jest szerzenie dobrych wibracji zacierając granice między sceną, a publicznością. Aktualnie w repertuarze zespołu są rdzenne hity afro beatowe twórców z Nigerii, Mali i Ghany oraz autorskie kompozycje.

youtu.be/hxBB5AKsjxI
www.facebook.com/The.Afronauts.Cracow

MORIBAYA (Polska)
Moribaya to grupa o międzynarodowym składzie artystów z Polski, Australii, Burkina Faso i Ukrainy, których połączyło zamiłowanie do radycyjnej muzyki zachodniej Afryki. Wspólna pasja stała się przyczynkiem do powstania tego multikulturowego, barwnego kolektywu. Zespół wręcz zaraża pokładami pozytywnej energii i radości z grania muzyki na żywo. Przez ponad 6 lat działalności zespół zdołał wypracować sobie pozycję na polskiej scenie zespołów z gatunku etno, world music.

youtu.be/CqnqwXzwd58
www.facebook.com/Moribayadrums

21.10.2022 – Wrocław / Mleczarnia
22.10.2022 – Kraków / Alchemia
23.10.2022 – Katowice / Królestwo

Organizator: Agencja Perspektywy
www.facebook.com/agencjaperspektywy
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: agencjaperspektywy.pl/regulamin
www.africanbeats.pl

Kontakt:
africanbeatsfestival@gmail.com
biuro@agencjaperspektywy.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

AFRICAN BEATS TOUR: Moribaya & The Afronauts | 21 października 2022, Piątek, Klubokawiarnia Mleczarnia

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →